Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks pirmā nabadzības, sociālās atstumtības un nevienlīdzības mazināšanas priekšlikumu izstrādes darba grupas sēde | 11.04.2013.

Piektdien, 11. aprīlī, plkst. 10.00 Labklājības ministrijā notiks pirmā nabadzības, sociālās atstumtības un nevienlīdzības mazināšanas priekšlikumu izstrādes darba grupas sēde, kuras vadītāja ir labklājības ministre Ilze Viņķele.

Darba grupai līdz šī gada 1. septembrim jāidentificē nabadzības un sociālās atstumtības pieauguma cēloņi, politikas jomas, kurās veicami pasākumi nabadzības un sociālās atstumtības mazināšanai, jāizstrādā priekšlikumi par pasākumiem, kas īstenojami 2014. un 2015.gadā, lai mazinātu nabadzību un sociālo atstumtību, kā arī veicamie pasākumi, lai sasniegtu Latvijas nacionālajā reformu programmā „ES 2020" stratēģijas īstenošanai noteikto nabadzības līmeņa samazināšanas mērķi.

Tāpat darba grupai jāizvērtē ministriju iesniegtie priekšlikumi 2014.gada valsts budžetam un tā finansējuma ietvaros plānoto pasākumu ietekme uz nevienlīdzības mazināšanu. Tai jāsniedz priekšlikumi par katra pasākuma īstenošanas nepieciešamību, dodot priekšroku tādu pasākumu īstenošanai, kas veicina ienākumu nevienlīdzības mazināšanu un vienlaikus sekmē valsts attīstību.

Ministre darba grupā, kas tiksies ne retāk kā reizi mēnesī, aicinājusi Saeimas deputātus, vairāku ministriju, Pārresoru koordinācijas centra un ministru prezidenta biroja pārstāvjus.

Darba grupas locekļi: Labklājības ministrijas valsts sekretāre Ieva Jaunzeme, Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietniece attīstības jautājumos Ilze Aleksandroviča, Izglītības un zinātnes ministrijas Politikas iniciatīvu un attīstības departamenta direktore Līga Lejiņa, Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Andris Liepiņš, Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieka nodokļu, muitas un grāmatvedības jautājumos pienākumu izpildītājs Ilmārs Šņucins, Veselības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš, Kultūras ministrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Lielpēters, ministru prezidenta padomnieks ekonomikas jautājumos Ingars Zustrups, Saeimas deputāti Arvils Ašeradens, Inita Bišofa, Einārs Cilinskis, Kārlis Eņģelis, Sergejs Mirskis, Imants Parādnieks, Elīna Siliņa un Pārresoru koordinācijas centra Attīstības uzraudzības un novērtēšanas nodaļas vadītājs Vladislavs Vesperis.

Pēc sēdes medijiem tiks izsūtīta informācija par tās norisi un turpmākajām darba aktivitātēm.

Papildu informācija:

Marta Krivade

labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

+371 26486312

marta.krivade@lm.gov.lv