darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Apbalvos konkursa „Manas un tavas brīvības robežas internetā” uzvarētājus | 22.04.2013.

Konkursā „Manas un tavas brīvības robežas internetā" par labākā darba autoru 5. - 6. klašu grupā atzīts Naujenes pamatskolas skolnieks Dāvis Daniels Kursišs, kurš gan vēl mācās 4. klasē. 7. - 9. klašu skolēnu kategorijā konkursa žūrija par labāko atzina Šķaunes pamatskolas 7. klases skolnieces Sabīnes Rapšas darbu.

Vidusskolu un profesionālo izglītības iestāžu kategorijā uzvarēja Rīgas Teikas vidusskolas 11. klases skolnieka Alvila Bijona darbs. Uzvarējušie jaunieši apbalvojumus saņems kustības „Draudzīga skola" konferencē, kas 25. aprīlī notiks augstskolā „Turība."

Bērni un jaunieši Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkotajā konkursā „Manas un tavas brīvības robežas internetā" gatavoja sociālās vides reklāmas maketus, paužot savu izpratni un uzskatus par drošību un savstarpējas cieņas un respekta pilnām attiecībām interneta vidē.  Maketa vēstījumam bija jābūt skaidram, vizuāli interesantam un atraktīvam, lai tas varētu uzrunāt iespējami plašu auditoriju.

VBTAI konkursu rīkoja projekta „Net-Safe Latvia" ietvaros sadarbībā ar Drošāka interneta centru www.drossinternets.lv. Tā mērķis bija dot iespēju skolēnu radošajām izpausmēm, veidojot sociālās vides reklāmas maketu projektus, kuros vēstīts par interneta lietotāju drošību, atbildību un cieņu.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv