Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Jauniešus aicina uz cieņu skolā un internetā | 23.04.2013.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) ceturtdien, 25.aprīlī, rīkos konferenci „Sapratne un cieņa klasē, skolā un internetā". Tajā skolēnus un pedagogus informēs par aktuālākajiem drošības un atbildības jautājumiem gan reālajā, gan virtuālajā vidē.

Konferences dalībniekus uzrunās gan VBTAI speciālisti, gan akadēmisko aprindu, gan nevalstisko organizāciju un mācību iestāžu pārstāvji. Dalībnieki debatēs par vardarbības riskiem un to mazināšanas iespējām, identitāti internetā, psiholoģiskajiem aspektiem.

Vairākas Latvijas skolas stāstīs par savu pieredzi draudzīgas vides veidošanā. Par savu darbu klašu audzināšanā informēs pedagoģes, kuras uzvarēja VBTAI rīkotajā konkursā par labāko klases audzināšanas stundu. Konferences noslēgumā tās dalībniekiem būs iespēja paneļdiskusijā debatēt ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem.

Konferences laikā sveiks arī konkursa „Manas un tavas brīvības robežas internetā" uzvarētājus. Atgādinām, ka tajā par labākā darba autoru 5.-6. klašu grupā atzīts Naujenes pamatskolas skolnieks Dāvis Daniels Kursišs, kurš gan vēl mācās 4. klasē.

7.-9. klašu skolēnu kategorijā konkursa žūrija par labāko atzina Šķaunes pamatskolas 7. klases skolnieces Sabīnes Rapšas darbu. Vidusskolu un profesionālo izglītības iestāžu kategorijā uzvarēja Rīgas Teikas vidusskolas 11. klases skolnieka Alvila Bijona darbs.

VBTAI konferenci rīko kustības „Draudzīga skola" ietvaros ar projekta „NetSafe Latvia" atbalstu un sadarbībā ar Drošāka interneta centru www.drossinternets.lv. Konference 25.aprīlī plkst.10.30 notiks augstskolas „Turība" zālē Rīgā, Graudu ielā 68.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv