Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM ar Latvijas Pašvaldību savienību diskutēs par aktuālo sociālajā jomā | 25.04.2013.

Labklājības ministrijā (LM) piektdien, 26.aprīlī, plkst.10.00 notiks ikgadējās sarunas ar Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) pārstāvjiem, kurās diskutēs par aktuālo sociālajā jomā.

Ņemot vērā, ka LM šobrīd strādā pie pamatnostādnēm sociālo pakalpojumu attīstībai 2014.-2020.gadam, klātesošie diskutēs par turpmāko gadu izaicinājumiem sociālo pakalpojumu jomā, tostarp alternatīvās aprūpes pakalpojumu pieejamību pašvaldībās un ilgtspējas nodrošināšanu pašvaldību īstenotajos Eiropas Savienības struktūrfondu projektos. Vienlaikus LM iepazīstinās ar konstatētajām problēmām pašvaldību sociālās aprūpes centros un pārrunās iespējamo pašvaldību rīcību problēmu novēršanai.

Tāpat tikšanās laikā apspriedīs LM topošās pamatnostādnes Profesionālā sociālā darba attīstībai 2014. - 2020. gadā, un tajos iekļauto pasākumu ietekmi uz pašvaldību funkcijām.
Atgādinām, ka LM ar LPS tiekas katru gadu, lai pārrunātu aktuālo informāciju labklājības nozarē. Sanāksmē piedalīsies labklājības ministre Ilze Viņķele, LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis, LM un tās padotības iestāžu speciālisti, pašvaldību pārstāvji.

Sanāksme notiks no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 LM, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē.


Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv,