darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Apbalvos Ģimenei draudzīga komersanta statusa ieguvējus | 23.05.2013.

Piektdien, 24. maijā, labklājības ministre Ilze Viņķele piedalīsies „Ilgtspējas indeksa" noslēguma ceremonijā, kurā apbalvos konkursa „Ģimenei draudzīgs komersants" statusa ieguvējus.

Ģimenei draudzīga komersanta statusa ieguvēji saņems īpašu apliecību un uzlīmi, kas apstiprina, ka šajā uzņēmumā īsteno ģimenei draudzīgu politiku. Tādējādi uzņēmēji būs ieguvuši tiesības Ģimenei draudzīga komersanta statusa logotipu gadu izmantot savā interneta vietnē, plašsaziņas līdzekļos un darba sludinājumos. Statusu piešķir uz vienu gadu.
Viens no kritērijiem statusa piešķiršanai ir uzņēmuma orientācija uz efektīvu darba un ģimenes dzīves saskaņošanu, piemēram, nodrošinot attālinātā darba iespējas, elastīgu darba laiku. Tāpat vērtē arī nodarbināto veselības aizsardzību darba vietā, uz klientu orientētu pakalpojumu sniegšanu, atbalsta nodrošināšanu bērniem un ģimenēm veltītiem pasākumiem, iesaistīšanos labdarībā. Vērtē arī uzņēmuma telpu un aprīkojuma atbilstību bērna vajadzībām. Ne mazāk būtiskas ir rūpes par klientiem. Tās veicina lojalitāti uzņēmumam, kā arī sekmē tā reputāciju, īpaši starptautiskajos tirgos.
Pasākums sāksies plkst.12.00 Spīķeru koncertzālē, Rīgā, Maskavas ielā 4/1.

Atgādinām, ka LM sadarbība ar Ilgtspējas indeksu ir aizsākusies 2011.gadā. Tās mērķis ir popularizēt ģimenei draudzīga uzņēmuma ideju un piesaistīt arvien jaunus uzņēmumus. Tāpat būtiski ir izglītot uzņēmumus par labās prakses piemēriem citos uzņēmumos un ģimenes atbalsta politiku kopumā.  

2012. gadā Ģimenei draudzīga komersanta statusu saņēma 11 uzņēmumi.

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv