darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Piedāvā radošo darbnīcu „Bērna emocijas un audzināšana” | 24.05.2013.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti savā ikdienas darbā bieži sastopas ar dažādiem jautājumiem par pirmskolas vecuma bērnu uzvedības iemesliem un mērķiem, viņu spēju adaptēties jaunā vidē un emociju paušanu. Šādus jautājumus uzdod gan vecāki, gan speciālisti, kuri strādā ar pirmskolas vecuma bērniem. Apzinoties šo jautājumu nozīmi, VBTAI piedāvā radošo darbnīcu „Bērna emocijas un audzināšana."

Radošās darbnīcas ir paredzētas pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem un to palīgiem. Radošo darbnīcu laikā tiks pilnveidotas zināšanas par bērnu emocionālo audzināšanu, apzinātas robežas, kas atbilst bērnu vecumam un vajadzībām un saprasta bērnu uzvedība un tās mērķis. Tāpat arī praktisko nodarbību laikā darbnīcu dalībniekiem būs iespēja pilnveidot emociju atpazīšanas prasmes un iemaņas.

Radošo darbnīcu nodarbības notiek VBTAI telpās Ventspils ielā 53, 3. stāva zālē, Rīgā. Dalība radošajās darbnīcās ir bez maksas, maksimālais dalībnieku skaits nodarbībā - 15 cilvēki. Lūdzam pieteikties organizētas grupas.

Lai pieteiktos dalībai radošajās darbnīcās, lūdzam zvanīt uz tālr. 76 359 147 vai rakstīt e-pastu amanda.gruze@bti.gov.lv.


Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv