darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Panākta vienošanās par risinājumu situācijai, kas veicinājusi vienu apgādnieku zaudējušu ģimeņu diskrimināciju | 27.05.2013.

Labklājības ministre Ilze Viņķele norāda, ka starp Finanšu un Labklājības ministrijām panākta vienošanās veikt likuma grozījumus, kas ģimenēm, kas saņem zaudētā apgādnieku pensiju, neliegtu iegūt arī atvieglojumu par apgādībā esošu personu.

FM ziņo, ka nepieciešamo grozījumu redakcija likumā „Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" jau sagatavota, tāpat arī panākta savstarpēja vienošanās ar Valsts ieņēmumu dienesta vadību līdz grozījumu apstiprināšanai neradīt jaunus precedentus, kad ģimenēm, kas saņem zaudētā apgādnieka pensiju, liegtu saņemt atvieglojumu par apgādībā esošām personām.

Ministre Ilze Viņķele pauž gandarījumu par rasto risinājumu un pateicas kolēģiem no FM par pausto izpratni un vēlmi iedziļināties situācijā ne tikai no likuma interpretācijas, bet arī cilvēciskā viedokļa.

Kā ziņots, aprīļa vidū trīs bērnu māmiņa Eva Eglāja-Kristsone publiskā vēstulē vērsās pēc palīdzības situācijā, kurā viņai liegtas tiesības turpmāk saņemt atvieglojumu par apgādībā esošām personām, ja bērni saņem zaudētā apgādnieka pensiju.

 

Papildu informācija:

Marta Krivade

labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

+371 26486312

marta.krivade@lm.gov.lv