darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrija aicina uz konferences „Atgriežoties pie izaugsmes: liekot pamatus iekļaujošai izaugsmei Latvijā” preses brīfingu | 31.05.2013.

Pirmdien, 3. jūnijā, no plkst. 9.30 līdz 9.55 Labklājības ministrija (LM) aicina mediju pārstāvjus piedalīties preses brīfingā pirms konferences „Atgriežoties pie izaugsmes: liekot pamatus iekļaujošai izaugsmei Latvijā", un atgādina, ka pēc tam žurnālistiem ir iespējams piedalīties arī pašā konferencē.

Klātesošos informēs par svarīgākajiem Pasaules Bankas pētījuma „Latvija: kurš ir bezdarbnieks, ekonomiski neaktīvais vai trūcīgais?" secinājumiem un ministrijas tālāko darba plānu.

Preses brīfingā piedalīsies labklājības ministre Ilze Viņķele, Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Inese Kalvāne, Latvijas Universitātes profesors Mihails Hazans. Preses brīfings notiks Konferenču centrā „Citadele", Rīgā, Republikas laukumā 2A, 5.stāva zālē.

Konferences programma:
Plkst. 10.00 konferenci atklās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, labklājības ministre Ilze Viņķele, Eiropas Savienības Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības komisārs Lāslo Andors (László Andor), Pasaules Bankas Centrālās Eiropas un Baltijas valstu direktore Mamta Murti (Mamta Murthi), kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Inese Kalvāne.
No plkst. 11.00 līdz 17.30 ar lekcijām uzstāsies eksperti no Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un iekļautības ģenerāldirektorāta, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas, Pasaules Bankas, OECD (Organisation for Economic Co-operation and Development), Latvijas Universitātes, Lielbritānijas Darba un pensiju departamenta, Nīderlandes Sociālo lietu un nodarbinātības ministrijas, Vācijas Federālā Darba un sociālo lietu ministrijas, kā arī Labklājības ministrijas

Konferencē tiks nodrošināts tulkojums uz latviešu valodu.

Ieeja konferencē - tikai ar ielūgumiem. Visas vietas konferencē ir aizņemtas. Aicinām vērot konferences video tiešraidi portālā "Delfi.lv"

Konference notiks Konferenču centrā „Citadele", Rīgā, Republikas laukumā 2A, 3.stāva zālē.

Darba kārtībapdf.gif - 641 B

Konferenču centrs un autostāvvieta pdf.gif - 641 B

Pārrunu telpas pdf.gif - 641 B

 

 

Papildu informācija:
Marta Krivade
labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
+371 26486312
marta.krivade@lm.gov.lv