darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Mediju pārstāvjus aicina uz tikšanos ar Senioru lietu padomi | 04.06.2013.

Trešdien, 5. jūnijā, plkst. 13.00 pēc pirmās Senioru konsultatīvās padomes sēdes, mediju pārstāvjiem būs iespēja tikties ar padomes locekļiem un tās vadītāju, labklājības ministri Ilzi Viņķeli.

Labklājības ministrija atgādina, ka šīs sēdes laikā tās dalībniekiem jāpanāk vienošanās par iespējamo indeksācijas variantu, kas paredz mazo pensiju indeksāciju jau šī gada rudenī atbilstoši valsts budžeta iespējām.

Ministre Ilze Viņķele atgādina: „Lēmums par indeksācijas apjomu ir jāpieņem atbildīgi, iesaistoties visām pusēm un izvērtējot valsts budžetā pieejamos līdzekļus, lai valsts varētu realizēt arī tādas iniciatīvas kā neapliekamā minimuma, minimālās algas un atvieglojuma par apgādājamām personām celšanu."

LM Senioru konsultatīvo padomi izveidoja, lai attīstītu efektīvu sadarbību ar pensionāru pārstāvjiem, izvērtētu aktuālās pensionāru problēmas, kā arī runātu par jautājumiem, kas saistīti ar senioru nodarbinātību un aktīvu novecošanos. Padomes galvenie uzdevumi būs izvērtēt sociālās politikas realizācijas ietekmi uz pensionāru dzīves apstākļiem, analizēt valsts sociālās apdrošināšanas sistēmas aktualitātes, sniegt atzinumus par Ministru kabineta (MK) ziņojumu projektiem, kuri skar senioru dzīves līmeni, veicināt senioru dzīves apstākļu uzlabojošu pasākumu iekļaušanu ministrijas un MK darba plānos, kā arī analizēt normatīvo aktu projektu iespējamo ietekmi uz senioru sociālo situāciju.

Senioru padomē piedalās Latvijas Pensionāru federācija, Latvijas Senioru alianse, Rīgas Aktīvo senioru alianse, kā arī ministriju un valsts pārvaldes iestāžu pārstāvji.


Papildu informācija:

 

Marta Krivade
labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
+371 26486312
marta.krivade@lm.gov.lv