darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM izsludina konkursu uz Šampētera nama valdes locekļa amatu | 05.06.2013.

Labklājības ministrija (LM) pirmdien, 3.jūnijā, izsludinājusi konkursu uz vakanto Valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību (VSIA) "Šampētera nams" valdes locekļa amatu.

Pieteikties uz minēto amatu var līdz 2013.gada 19.jūnijam. Amata pretendentam ir jāiesniedz motivēta pieteikuma vēstule, CV ar izglītību apliecinošo dokumentu kopijām un redzējumu par tālāko VSIA „Šampētera nams" īstermiņa un ilgtermiņa attīstību.

Pretendentam ir jābūt iegūtai augstākai izglītībai finansēs, ekonomikā, vadības zinātnēs, tiesību zinātnēs, vai nekustamā īpašuma pārvaldīšanas jomā. Tāpat ir nepieciešamas zināšanas un pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanā un apsaimniekošanā, pieredze projektu, it īpašu celtniecības, izstrādē un ieviešanā.

Pretendenta atbilstību valdes locekļa amatam izvērtēs LM izveidotā konkursa komisija.

LM norāda, ka jaunu valdes locekli nepieciešams izvēlēties, jo ar iepriekšējo valdes locekli darba līgums bija noslēgts uz noteiktu laiku - trīs gadiem - un tā termiņš beidzas 2013.gada 30.jūnijā.

Atgādinām, ka LM ir valsts kapitāla daļu turētāja VSIA „Šampētera nams". VSIA „Šampētera nams" nodarbojas ar LM valdījumā esošo nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu. Galvenais darbības mērķis - nodrošināt valsts īpašuma efektīvu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem.

 

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv