darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM valsts sekretāre sveiks VSAC „Vidzeme” filiāli „Ropaži” 50 gadu jubilejā | 07.06.2013.

Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāre Ieva Jaunzeme piektdien, 7.jūnijā, sveiks valsts sociālā aprūpes centra (VSAC) „Vidzeme" filiāli „Ropaži" 50 gadu jubilejā.

„Vislielāko pateicību šodien vēlos izteikt tiem filiāles darbiniekiem, kuri godprātīgi un nenogurstoši ikdienā rūpējas par smagi slimiem cilvēkiem, kuriem nav iespējas dzīvot ģimenē. Viņi ir kļuvuši par centra iemītnieku ģimeni, jo ir kopā ar viņiem gan dienu, gan nakti, gan grūtībās, gan arī priecīgos brīžos," uzsver LM valsts sekretāre I.Jaunzeme.

Svinīgajā pasākumā piedalīsies bijušie un ilggadējie darbinieki, lai kopīgi atcerētos aizritējušos darba gadus un suminātu kolēģus, kuri nesavtīgi strādājuši klientu aprūpē.

Par VSAC "Vidzeme" filiāles "Ropaži" dibināšanas dienu ir uzskatāms 1963.gada 3.jūnijs, kad savu darbību uzsāka pansionāts. Tā misija bija rūpes par cilvēkiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nevar parūpēties par sevi paši, vai to nevar viņam tuvie cilvēki.

No 2010.gada pansionāts "Ropaži" ir VSAC "Vidzeme" filiāle, kas sniedz ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu cilvēkiem ar smagiem garīgās veselības attīstības traucējumiem.

VSAC "Vidzeme" filiālē "Ropaži" šobrīd dzīvo 336 cilvēki - 1. un 2.grupas invalīdi.

Aprūpes centrā aprūpes darbu nodrošina 160 darbinieki - sociālās aprūpes, sociālās rehabilitācijas, kā arī veselības aprūpes un saimniecības personāls. No viņiem - 52 aprūpētāji, 12 -  sociālie darbinieki un sociālie aprūpētāji, 6 interešu pulciņu audzinātāji, 22 - medicīnas darbinieki, 2 psihologi.


Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, LM Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv