darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre vēl veiksmi Latvijas paralimpiešiem | 25.07.2008.

Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) šodien, 25. jūlijā Sējas skolā pasniedz Labklājības ministrijas Atzinības rakstus un vēl veiksmi Latvijas Paralimpiskās vienības dalībniekiem, kas dosies uz Paralimpiskajām spēlēm Pekinā, Ķīnā.

Ar Labklājības ministrijas Atzinības rakstiem par ieguldījumu, gatavojoties startam Paralimpiskajās spēlēs tiek apbalvoti Paralimpiskās vienības dalībnieki - sportisti, treneri un Paralimpiskās komitejas vadība.

Ministre pauž gandarījumu, ka šogad Latviju Paralimpiskajās spēlēs pārstāvēs jau 18 sportisti, kas startēs sēdvolejbola, vieglatlētikas, poverliftinga un džudo disciplīnās.

„Patiesi augstu novērtēju gan pašu sportistu iniciatīvu, gan treneru, kā arī atbalstītāju ieguldījumu mūsu olimpiešu sagatavošanā. Novēlu, lai tālajā Pekinā jūs pavada cīņas spars, veiksme un neatlaidība, kas ir ļāvusi jums kvalificēties šajā pasaules labāko sportistu sapņu piepildījumā - 2008. gada Paralimpiskajās spēlēs," atzīst I. Purne.

Katram no sportistiem ministre veiksmei dāvina latviešu pogu: „Lai tā kalpo kā atgādinājums par valsti, kuru pārstāvat un liek atcerēties, ka mēs lepojamies ar jums un ticam jūsu panākumiem!".


Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv