darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre vēl veiksmi Latvijas paralimpiešiem | 25.07.2008.

Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) šodien, 25. jūlijā Sējas skolā pasniedz Labklājības ministrijas Atzinības rakstus un vēl veiksmi Latvijas Paralimpiskās vienības dalībniekiem, kas dosies uz Paralimpiskajām spēlēm Pekinā, Ķīnā.

Ar Labklājības ministrijas Atzinības rakstiem par ieguldījumu, gatavojoties startam Paralimpiskajās spēlēs tiek apbalvoti Paralimpiskās vienības dalībnieki - sportisti, treneri un Paralimpiskās komitejas vadība.

Ministre pauž gandarījumu, ka šogad Latviju Paralimpiskajās spēlēs pārstāvēs jau 18 sportisti, kas startēs sēdvolejbola, vieglatlētikas, poverliftinga un džudo disciplīnās.

„Patiesi augstu novērtēju gan pašu sportistu iniciatīvu, gan treneru, kā arī atbalstītāju ieguldījumu mūsu olimpiešu sagatavošanā. Novēlu, lai tālajā Pekinā jūs pavada cīņas spars, veiksme un neatlaidība, kas ir ļāvusi jums kvalificēties šajā pasaules labāko sportistu sapņu piepildījumā - 2008. gada Paralimpiskajās spēlēs," atzīst I. Purne.

Katram no sportistiem ministre veiksmei dāvina latviešu pogu: „Lai tā kalpo kā atgādinājums par valsti, kuru pārstāvat un liek atcerēties, ka mēs lepojamies ar jums un ticam jūsu panākumiem!".


Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv