darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM gatavojas ANO Konvencijas par personu ar invaliditāti piemērošanai | 28.07.2008.

Lai sagatavotos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām ratifikācijai, rīt, 29.jūlijā, notiks pirmā Labklājības ministrijas (LM) organizētās darba grupas sanāksme.

Darba grupas mērķis ir detalizēti izvērtēt Latvijas Republikas normatīvo aktu atbilstību ANO Konvencijai par personu ar invaliditāti tiesībām.

Darba grupa izskatīs visus ANO konvencijas pantus un izstrādās priekšlikumus nepieciešamajiem pasākumiem (rīcības plānu) konvencijas ratifikācijas nodrošināšanai.

Darba grupā piedalās pārstāvji gan no valsts institūcijām, piemēram, no LM, Finanšu, Ekonomikas, Bērnu un ģimenes lietu, Izglītības un zinātnes, Ārlietu un citām ministrijām, gan no nevalstiskajām, cilvēkus ar invaliditāti pārstāvošajām, organizācijām.

Darba grupas sanāksme notiks rīt, 29.jūlijā, plkst. 10:00 Invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons „VAR" centrā - K.Valdemāra ielā 38 k1 (ieeja no sētas).

Atgādinām, ka šā gada 18.jūlijā ANO galvenajā mītnē Ņujorkā Latvija parakstīja ANO Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām.

Konvencijas mērķis ir nodrošināt, lai pret cilvēkiem ar invaliditāti pilnībā tiktu ievērota cilvēkam pienācīgā cieņa un tiktu nodrošinātas visas cilvēka pamattiesības.

ANO Konvencijas vispārējie pamatprincipi paredz diskriminācijas aizliegumu, invalīdu līdzdalību un integrāciju sabiedrībā, iespēju vienlīdzību, cieņu pret bērnu ar invaliditāti spēju attīstību un citus principus.

Informāciju sagatavoja:

Ilze Svikliņa, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021590, 28341987, ilze.sviklina@lm.gov.lv