darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Uzticības telefons konsultēs pedagogus un vecākus pirms jaunā mācību gada | 22.08.2013.

No 26.augusta līdz 1.septembrim Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālrunis 116111 rīkos akciju „Uzticības tālrunis pedagogiem un vecākiem".

Šīs akcijas laikā cilvēkiem būs iespēja saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu aktuālos jautājumos par psiholoģiskām problēmām attiecībās ar bērniem. Pedagogi un vecāki var konsultēties par bērnu disciplinēšanu, konfliktsituāciju risināšanu, attiecībām skolā u.c. Šādas akcijas VBTAI rīko jau vairākus gadus.

„Līdzšinējā pieredze rāda, ka, uzsākot jauno mācību gadu, gan pedagogiem, gan bērnu vecākiem ir daudz rūpju. Zvanītāji mēdz konsultēties par fiziskās un emocionālās vardarbības gadījumiem, problēmām saistībā ar bērnu un pusaudžu disciplinēšanu, uzdod jautājumus par izglītības iestādēm un izklāsta problēmsituācijas saistībā ar tām u.tml. Šīs akcijas ietvaros svarīgi sniegt psiholoģisku atbalstu tieši skolotājiem un vecākiem jaunā mācību gada ieskaņā, tā atvieglojot ar skolas gaitu atsākšanu saistītās problēmas," norāda VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Amanda Vēja.

Uzticības tālruņa speciālisti atbildēs uz pedagogu un vecāku jautājumiem:

  • darba dienās no plkst. 08:00 līdz plkst. 23:00;
  • sestdienās no 08:00 līdz 22:00;
  • svētdienās no 10:00 līdz 22:00.

Labklājības ministrija atgādina, ka Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona. Uzticības tālrunis ikdienā sniedz psiholoģisko palīdzību un atbalstu krīzes situācijās bērniem un pusaudžiem. Tāpat bieži psiholoģiskais atbalsts ir nepieciešams arī bērnu vecākiem un pedagogiem, jo bērni un pieaugušie veido vienu veselumu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv