darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
I. Purne Valentīna dienā aicina iepriecināt arī pensijas vecuma līdzcilvēkus | 11.02.2008.

11.02.2008.Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) aicina Latvijas sabiedrību, sagaidot 14. februāri -Valentīna dienu - dalīties mīlestībā un labestībā ne tikai ar sev tuvajiem cilvēkiem, bet arī ar mums apkārt dzīvojošiem pensijas vecuma ļaudīm, kuriem atbalsts ir nepieciešams visvairāk. 

I. Purne norāda, ka pēdējo nedēļu laikā viņa ir vairākkārt tikusies ar Latvijas Pensionāru federācijas pārstāvjiem, uzklausot šai sociālajai grupai aktuālās problēmas.

Labklājības ministrija aktīvi strādā pie pensijas vecuma cilvēku dzīves stāvokļa uzlabošanas - valdības rīcības plāns paredz gan minimālās pensijas paaugstināšanu no nākamā gada, gan pensiju piemaksu ieviešanu un straujāku pensiju indeksāciju. 

Tomēr tiekoties ar pašiem pensionāriem atklājies, ka viņiem ir nepieciešams ne tikai materiālais atbalsts. Pensijas vecuma ļaudīm būtisks ir tieši emocionālais kontakts, iespēja iziet sabiedrībā, apmeklēt kultūras pasākumus, būt informētiem par sabiedrībā notiekošajiem procesiem.

„Svētku nekad nevar būt par daudz. Tāpēc aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju tradicionālo visu mīlētāju dienu uztvert plašākā -  labestības kontekstā un palūkoties, vai līdzās nedzīvo kāds vientuļš pensijas vecuma cilvēks, kuram varam uzdāvināt teātra apmeklējumu, abonēt kādu preses izdevumu, palīdzēt iegādāties zāles vai kādu sadzīvē nepieciešamu lietu," saka I. Purne. 

Arī pati ministre 14. februārī ir iecerējusi apciemot sociālās aprūpes centru „Gaiļezers", lai dāvātu gaišus mirkļus šī centra iemītniekiem.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv