darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Aicina uz preses konferenci par demogrāfijas jautājumiem | 17.09.2013.

Trešdien, 18. septembrī, plkst. 12.30 labklājības ministre Ilze Viņķele mediju pārstāvjus iepazīstinās ar aktualitātēm demogrāfijas jautājumā saistībā ar nākamā gada budžetu.

Ņemot vērā, ka pēdējās dienās mediju telpā izskanējusi nepatiesa informācija par sarunām valdībā un Saeimā saistībā ar Labklājības ministrijas (LM) nostāju demogrāfijas jautājumā nākamā gada budžetā, Viņķele aicina žurnālistus iepazīties ar aktuālo situāciju budžeta sarunās.

Ministre atgādina: „Labklājības ministrija uzskata, ka nākamajā gadā mērķtiecīgi jāturpina palielināt atbalsts jaunajām ģimenēm. Tāpat papildu atbalsts nepieciešams laikā no bērna viena gada vecuma līdz pusotram gadam, jo vairums vecāku šajā periodā atgriežas darbā un sastopas ar darba un ģimenes dzīves apvienošanas grūtībām. Tāpēc LM piedāvā risinājumu, kas sniegtu finansiālu atbalstu ģimenēm, kas apvieno bērna audzināšanu un atgriešanos darba tirgū vai mācībās.

Diemžēl mediju telpā atsevišķas organizācijas izplata maldinošu informāciju, radot nepareizu priekšstatu ne tikai par Labklājības ministrijas nostāju, bet valdības budžeta sarunām kopumā."

Preses konference notiks Labklājības ministrijā, Skolas ielā 28, 3. stāva 301. kabinetā.


Papildu informācija:

 

Marta Krivade
labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
+371 26486312
marta.krivade@lm.gov.lv