darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM atklāta centra „Zemgale” klientu darbu izstāde | 17.09.2013.

Krustdūrienā smalki izšūti dekori un apsveikumi, pamatīgi dūraiņi un vilnas zeķes, krāsaini spilveni, plastiskas keramikas vardes un folijas zirnekļi, kreļļu virtenes - šos un citus darbus iespējams aplūkot valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Zemgale" filiāļu klientu darbu izstādē, kas otrdien, 17.septembrī, atklāta Labklājības ministrijā (LM).

Apskatāmo darbu vidū ir gan gleznojumi vasarīgās noskaņās, gan silti zīdaiņu apģērba komplekti, gan apgleznoti un keramikas trauki, nevīstoši ziedi un citi ar mīlestību un rūpību tapuši rokdarbi. Izstādes mērķis ir ļaut LM darbiniekiem un apmeklētājiem ielūkoties dažādajās radošajās aktivitātēs, kas norisinās „Zemgales" filiālēs, novērtēt to klientu talantu, izdomu, rūpību un radošo dzirksti.

Izstādē piedalās VSAC „Zemgale" filiāļu iemītnieki - pieaugušie ar smagiem garīga rakstura traucējumiem. Kopumā VSAC „Zemgale" ir sešas filiāles: „Kauguri", „Iecava", „Īle", „Jelgava", „Ķīši" un „Ziedkalne", tajās septembrī dzīvo 917 cilvēki.

Kopumā LM pārraudzībā ir pieci valsts sociālās aprūpes centri: „Rīga", „Vidzeme", „Kurzeme", „Zemgale" un „Latgale" ar 30 filiālēm. Tajos kopumā paredzētas vietas 4559 klientiem.

„Zemgales" klientu darbu izstāde LM būs aplūkojama līdz novembrim. Savukārt novembrī LM plānots iekārtot VSAC „Latgale" filiāļu klientu darbu ekspozīciju. Fotogrāfijas no VSAC „Vidzeme" klientu darbu izstādes iespējams apskatīties un lejuplādēt šeit: http://www.flickr.com/photos/lm_foto/sets/72157635581267364/.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv