darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Pedagogus aicina piedalīties konkursā par labāko audzināšanas stundu | 27.09.2013.

Turpinot iepriekšējā gadā veiksmīgi aizsākto tradīciju, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) kustības „Draudzīga skola" ietvaros arī šogad izsludina konkursu pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu.

Konkursa mērķis ir draudzīgas, cieņpilnas un savstarpēji atbalstošas vides attīstīšanas skolā, pieredzes apmaiņas veicināšana starp mācību iestādēm, kā arī pedagogu aktīvāka iesaiste kustībā „Draudzīga skola".

VBTAI pedagogu darbus gaidīs no 1. oktobra līdz 15. novembrim. Tos trijās kategorijās - 1. - 4. klašu grupā, 5. - 9. klašu grupā un vidusskolu un profesionāli tehnisko skolu grupā - vērtēs VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts izglītības satura centra pārstāvji. Labāko darbu autoriem balva katrā vērtēšanas kategorijā būs iespēja apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

Ar šī konkursa palīdzību inspekcijas vēlas dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē (vardarbība un mobings, jauno tehnoloģiju, interneta un mediju ietekme, iecietības un empātijas veicināšana utt.) un radīt mācību materiālus, kas būtu noderīgi arī citiem kustības „Draudzīga skola" dalībniekiem.

Labklājības ministrija atgādina, ka pagājušā gada konkursā pedagogi iesūtīja gandrīz 100 darbu no visas Latvijas. 1. - 4. klašu grupā par uzvarētāju tika atzīts Ikšķiles vidusskolas skolotājas Ievas Radziņas-Sproģes darbs, 5. - 9. klašu grupā vērtēšanas komisija par labāko atzina Aglonas internātvidusskolas pedagoģes Velgas Puzo darbu, bet vidusskolu un profesionāli tehnisko skolu grupā uzvarēja Viļa Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas pedagoģes Guntas Upesdegles darbs.

Sīkāku informāciju par to, kā iesūtīt darbus, kā arī konkursa nolikumu aicinām skatīt šeit: www.bti.gov.lv/lat/aktualitates/?doc=3374&page=

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv