Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 27.09.2013.

Pirmdiena, 30.septembris

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele piedalīsies nevalstiskās organizācijas "Centrs Dardedze" sociālās kampaņas par emocionālo vardarbību pret bērnu "Vārdi ievaino uz mūžu. Apzinies savu vārdu spēku!" atklāšanā.

Atklāšanas pasākums plkst.12.00 norisināsies tirdzniecības centrā "Rīga Plaza", Rīgā, Mūkusalas ielā 71.

Ø  Valsts darba inspekcijas (VDI) pārstāvji Rēzeknē piedalīsies Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) rīkotā informatīvā izbraukuma kampaņā par darba tiesībām un darba aizsardzību.

Ø  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Mazzalves pamatskolā.

Otrdiena, 1.oktobris

Ø  Labklājības ministrijas (LM) Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece, ES Nodarbinātības komitejas (EMCO) vadītāja vietniece I.Zvīdriņa piedalīsies EMCO sanāksmē Briselē. Tajā diskutēs par Ekonomikas un monetārās savienības sociālās dimensijas, ES-2020 stratēģijas pārvaldības semestra, kā arī bezdarbnieku aktivizācijas un atbalsta jautājumiem.

Ø  VDI pārstāvji:

 • uzstāsies Latvijas Pašvaldību darbinieku arodbiedrības padomes rīkotajā seminārā pašvaldību darbiniekiem par eiro ietekmi uz darba līgumiem. Seminārs no plkst. 9.30 līdz 17.00 notiks Rīgā, Kalēju ielā 9/11;
 • Gulbenē piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta rīkotā seminārā par gandrīz notikušiem nelaimes gadījumiem darbavietās.

Ø  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālisti:

 • reģistrēs bezdarbniekus izbraukuma reģistrācijā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Mālpilī Nākotnes ielā 1;
 • piedalīsies Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras „Sociālais dienests" organizētajā seminārā, lai informētu novada sociālos darbiniekus par NVA darbu ar ilgstošajiem bezdarbniekiem un vienotos par sadarbību ar Kuldīgas novada pagastu sociālajiem darbiniekiem.

Ø  VBTAI speciālisti:

 • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu sociālās aprūpes centrā „Tērvete" un Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē „Sprīdītis";
 • piedalīsies radošajās darbnīcās „Darbs ar bērniem ar atkarības problēmām un uzvedības traucējumiem".

Trešdiena, 2.oktobris

Ø  NVA speciālisti reģistrēs bezdarbniekus izbraukuma reģistrācijā no plkst. 10.00 līdz 15.30 Carnikavā Stacijas ielā 5.

Ø  VDI speciālisti Ventspilī piedalīsies Valsts izglītības satura centra rīkotā seminārā par drošību un veselību skolas vidē.

Ø  VBTAI speciālisti:

 • piedalīsies Iekšlietu ministrijas Informācijas centra apmācībās darbam ar IIIS „Nepilngadīgo personu atbalsta informācijas sistēma" programmu;
 • piedalīsies seminārā „Aktualitātes administratīvo pārkāpumu lietu lietvedībā, tiesu prakse".

Ceturtdiena, 3.oktobris

Ø  NVA speciālisti:

 • plkst.10.00 Mālpilī, Nākotnes ielā 1 rīkos lekciju „Darba attiecības starpkultūru vidē" bezdarbniekiem, darba meklētājiem un bezdarba riskam pakļautajiem cilvēkiem;
 • reģistrēs bezdarbniekus izbraukuma reģistrācijā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Saulkrastos Raiņa ielā 8.

Ø  VDI pārstāvji Daugavpilī piedalīsies Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma rīkotajā seminārā "VDI pārstāvji Rēzeknē piedalīsies Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma rīkotajā seminārā "Atbalsti mazo biznesu", informējot par VDI uzraudzības jomām un atbildot uz interesentu jautājumiem.

Ø  VBTAI speciālisti:

 • Pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolā un Jelgavas novada Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra Elejas filiālē;
 • piedalīsies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta organizētajā seminārā Rīgas skolu sociālajiem pedagogiem.

Piektdiena, 4.oktobris

Ø  VDI pārstāvji Gulbenē piedalīsies LBAS rīkotā informatīvā izbraukuma kampaņā par darba tiesībām un darba aizsardzību.

Ø  VBTAI speciālisti:

 • apmeklēs Latgales reģiona audžuģimenes;
 • piedalīsies atkārtotajās audžuģimeņu apmācībās Krāslavā.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv