darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Aicina uz konferenci par darbu ar grūti audzināmiem bērniem | 03.10.2013.

Labklājības ministrija aicina pieteikties konferencei „Darbs ar bērniem ar atkarības problēmām un uzvedības traucējumiem", ko 25.oktobrī rīkos Latvijas Pašvaldību mācību centrs sadarbībā ar Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekciju.

Konference prioritāri domāta sociālo dienestu, bāriņtiesu, valsts un pašvaldību policijas pārstāvjiem, bērnu tiesību aizsardzības speciālistiem, sociālajiem pedagogiem un pedagogiem, tomēr tajā var piedalīties arī citi interesenti.

Konferencē Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra Narkoloģiskās palīdzības dienesta Ambulatorās nodaļas vadītāja Dr. Inga Landsmane stāstīs par vadlīnijām darbā ar bērniem ar atkarības problēmām un uzvedības traucējumiem. Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes pasniedzēja Ērika Lanka informēs par bērnu uzvedības traucējumiem un to iespējamajiem cēloņiem un risinājumiem.

Sociālā darbiniece Sanita Strazdiņa dalīsies praktiskajā pieredzē par motivācijas iespējām sociālajā darbā ar bērniem, kuriem ir atkarības problēmas, bet Rīgas domes Labklājības departamenta Veselības pārvaldes Apmācību un informācijas sektora vadītāja Inga Dreimane klātesošos informēs par atkarības profilakses programmām bērniem un pusaudžiem Rīgas pašvaldībā. Par Norvēģijas modeli piespiedu ārstēšanai pusaudžiem ar narkotiku problēmām pastāstīs fonda „Fossum-kollektivet" programmas menedžeris Ulfs Bragvins (Ulf Bragvin).

Konferences otrajā daļā plānota paneļdiskusija par dažādiem aktuāliem jautājumiem, kurā piedalīsies ārsts-narkologs, LU privātdocents, Stradiņa Universitātes Goda doktors Jānis Strazdiņš, VSIA "Slimnīca „Ģintermuiža"" narkoloģiskā dienesta vadītāja Dr. Lilita Caune, Latvijas Atkarības psihologu apvienības valdes locekle, psihoterapeite Aelita Vagale, Latvijas Atkarības psihologu apvienības projektu vadītāja Sandra Rubene, Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta direktore Santa Līviņa, biedrības „Esi brīvs!" valdes priekšsēdētāja, geštaltterapeite Dace Caica, biedrības „Vecāki par izglītību" pārstāve Jana Simanovska un socioloģijas zinātņu doktore, Filozofijas un socioloģijas institūta pārstāve Dagmāra Beitnere.

Konference no plkst.10.00 līdz 15.00 notiks biznesa augstskolas „Turība" Lielajā zālē Rīgā, Graudu ielā 68. Pieteikties konferencei iespējams elektroniski, aizpildot anketu, kas atrodama interneta vietnē: http://lpmc.lv/lv/aktualitates/zina/article/konference-darbs-ar-berniem-ar-atkaribas-problemam-un-uzvedibas-traucejumiem-2013gada-25ok.html. Anketu aicinām nosūtīt uz e-pasta adresi lpmc@lpmc.lv.Tāpat interesenti konferencei var reģistrēties pa tālruņiem 67 551 217, 67 552 252, 29 111 659.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv