darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Līdz nedēļas beigām iedzīvotāji vēl var pieteikt labākos Latvijas sociālos darbiniekus | 08.10.2013.

Labklājības ministrija (LM) vēl līdz 11.oktobrim aicina ikvienu pieteikt sociālo darbinieku konkursam „Labākais sociālais darbinieks Latvijā".

Pieteikuma anketas par nominēto pretendentu var iesniegt Skolas ielā 28, Rīga, LV-1331 vai sūtot elektroniski uz e-pastu: lm@lm.gov.lv.

Pēc žūrijas vērtējuma visatzinīgāk novērtētie sociālie darbinieki saņems vērtīgas balvas -  skaistumkopšanas procedūras, SPA, vakariņas un nakšņošanu viesnīcā „Hotel Jurmala Spa", pārsteigumu no TV3 raidījuma „Ievas pārvērtības", kā arī dāvanu karti no tirdzniecības centra „Domina Shopping".

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē, sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā, popularizēt sociālā darbinieka profesiju Latvijā.

Pretendentu var izvirzīt iedzīvotāji, darba devēji, nevalstiskās organizācijas un citas fiziskas vai juridiskas personas.

Lai pretendētu uz titulu „Labākais sociālais darbinieks Latvijā", jābūt Latvijā strādājošam sociālajam darbiniekam, kuram ir ne mazāk kā 3 gadu sociālā darba pieredze.

Konkursā vērtēs pretendenta ieguldījumu sociālā darba prakses attīstībā, starpprofesionālo un starpinstitucionālo sadarbību, sociālā darba praksē pielietotās inovatīvās sociālā darba metodes un ieguldījumu sociālā darba profesijas attīstībā.

Iesniegtās anketas vērtēs un uzvarētājus noteiks LM, Sociālo darbinieku biedrības, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienības un Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācijas izveidota žūrija.

Žūrija anketas izskatīs un lēmumu pieņems līdz 2013.gada 1.novembrim.

Konkursu LM īsteno sadarbībā ar Sociālo darbinieku biedrību, Latvijas Pašvaldību sociālo dienestu vadītāju apvienību, Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociāciju, TV3, viesnīcu „Hotel Jurmala Spa" un tirdzniecības centru „Domina shopping".


Informāciju sagatavoja:
Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv