darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 11.10.2013.

Pirmdiena, 14.oktobris

Ø  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālisti plkst.10.00 Vangažos, Parka ielā 2, rīkos semināru "Darba tiesības", uz ko aicināti bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļautie cilvēki.

Ø  Valsts darba inspekcijas (VDI) speciālisti Daugavpilī piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta rīkotā seminārā par gandrīz notikušiem nelaimes gadījumiem darbavietās.

Ø  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas Katoļu ģimnāzijā un Kokneses internātpamatskolā - attīstības centrā.

Otrdiena, 15.oktobris

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele un Labklājības ministrijas (LM) speciālisti Luksemburgā piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu ministru padomes sanāksmē, kurā debatēs par nodarbinātības un sociālās politikas aktualitātēm ES.

Ø  NVA direktore Inese Kalvāne apmeklēs Kuldīgu, lai ar pašvaldību vadītājiem un darba devējiem apspriestu sadarbību ar NVA un citus nodarbinātības jautājumus. NVA direktore piedalīsies seminārā „Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem."

Ø  NVA speciālisti:

 • plkst.9.30 Cēsu biznesa inkubatora telpās (Cēsīs, Pļavas ielā 5) rīkos semināru darba devējiem „Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem", lai klātienē informētu par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem;
 • plkst.11.00 Kuldīgas filiālē (Kuldīgā, Pilsētas laukumā 4, Mārtiņzālē) rīkos semināru darba devējiem „Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem", lai informētu par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem.

Ø  VDI speciālisti:

 • Smiltenē piedalīsies Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības rīkotā informatīvā izbraukuma kampaņā par darba tiesībām un darba aizsardzību;
 • Talsos piedalīsies Valsts izglītības satura centra rīkotā seminārā par drošību un veselību skolas vidē.

Ø  VBTAI speciālisti:

 • Piedalīsies profesionālās pilnveides seminārā - radošajā darbnīcā „Darbs ar bērniem ar atkarības problēmām un uzvedības traucējumiem";
 • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rēzeknes PII „Pasaka" un Medumu speciālajā internātpamatskolā;
 • pārbaudīs Aglonas novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas;
 • apsekos Latgales reģiona audžuģimenes.

Trešdiena, 16.oktobris

Ø  NVA speciālisti:

 • plkst. 10.00 Carnikavā, Stacijas ielā 5, lasīs lekciju "Stress un tā pārvarēšana";
 • plkst.15.30 Limbažu Jauniešu centrā (Limbažos, Rīgas ielā 23) piedalīsies projekta „Atbalsts jauniešu centra labiekārtošanai un darbības nodrošināšanai Limbažos, attīstot jaunatnes informācijas punkta pieejamību" aktivitātē, kuru organizē Limbažu novada domes Jauniešu centrs. Pasākuma mērķis - diskusija un debates par jauniešiem aktuālām tēmām ar Limbažu novada vadību, deputātiem, speciālistiem, ekspertiem;
 • Liepājas filiālē viesus no Kauņas Darba biržas informēs par situāciju Latvijas un Liepājas darba tirgū, atbalstu darba meklētājiem un citām aktualitātēm.

Ø  VBTAI speciālisti tiksies ar Rēzeknes pilsētas jaunatnes lietu speciālisti, lai pārrunātu bērnu tiesību ievērošanas jautājumus pašvaldībā.

Ceturtdiena, 17.oktobris

Ø  LM plkst.14.00 norisināsies Dzimumu līdztiesības komitejas sanāksme, kurā plānots debatēt par dzimumu līdztiesības pamatprincipiem un to iekļaušanu dažādās jomās, Dānijas un Zviedrijas pieredzi ar dzimumu aspekta integrāciju klimata pārmaiņu politikā un citiem aktuāliem jautājumiem.

Ø  LM plkst.13.00 notiks ministrijas un NVA diskusija par pilotprojektu „Sadarbība ar individuāli izvēlētiem ilgstošajiem bezdarbniekiem".

Ø  VBTAI speciālisti:

 • Rīkos konsultāciju dienu Kandavas novada speciālistiem un iedzīvotājiem;
 • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu bērnu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrā "Zīles" un Āgenskalna Valsts ģimnāzijā;
 • pārbaudīs Tērvetes novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas.

Piektdiena, 18.oktobris

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele dosies reģionālajā vizītē uz Kurzemi, lai plkst.10.30 tiktos ar Aizputes Senioru apvienību un Aizputes Invalīdu biedrību. Pēcpusdienā ministre Liepājā piedalīsies konkursa „Eiropas gada pašvaldība 2013" noslēguma pasākumā.

Ø  LM pārstāvji piedalīsies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latvijas plānošanas reģionu, Valsts reģionālās attīstības aģentūras un nozaru ministriju pieredzes un informatīvās apmaiņas seminārā „Open Days" Madonā. Klātesošos informēs par pašvaldību rīcību ģimenēm labvēlīgas vides radīšanai, profesionāla sociālā darba attīstības pamatnostādnēm 2014.-2020.gadam un citiem aktuāliem jautājumiem.

Ø  VDI pārstāvji Ventspilī piedalīsies Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma rīkotajā seminārā "Atbalsti mazo biznesu", informējot par VDI uzraudzības jomām un atbildot uz interesentu jautājumiem.

Ø  VBTAI speciālisti:

 • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā „Ilga";
 • apmeklēs Kurzemes reģiona audžuģimenes.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv