darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 01.11.2013.

Pirmdiena, 4.novembris

Ø  Labklājības ministrijā (LM) notiks darba grupas sēde, kurā skatīs priekšlikumus turpmākai sociālās uzņēmējdarbības attīstībai Latvijā.

Ø  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībā „Imanta", Rīgas 2. Valsts ģimnāzijā, Rīgas Angļu ģimnāzijā un Jumpravas speciālajā internātskolā.

 

Otrdiena, 5. novembris

Ø  Labklājības ministre Ilze Viņķele piedalīsies projekta „Pieslēdzies, Latvija!" 2013.gada noslēguma ceremonijā.

Ø  Valsts darba inspekcijas (VDI) speciālisti no plkst. 14.00 līdz 16.00 Daugavpilī, Parādes ielā 1, rīkos semināru "OiRA - interaktīvs rīks darba vides risku novērtēšanai".

Ø  VBTAI speciālisti:

  • Rīkos konsultāciju dienu Viesītes novadā un Aknīstes novadā
  • piedalīsies audžuģimeņu atbalsta grupā Liepājā;
  • pārbaudīs Varakļānu novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas;
  • apmeklēs audžuģimenes Latgalē un Rīgas reģionā.

 

Trešdiena, 6. novembris

Ø  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciālisti plkst.10.00 NVA Valkas filiālē (Valkā, Raiņa ielā 16) rīkos semināru darba devējiem, pašvaldību pārstāvjiem un citiem NVA sadarbības partneriem „Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai".

Dalībniekus informēs par NVA atbalstu un pakalpojumiem darba devējiem un sadarbības partneriem, kā arī par sadarbības iespējām un uzsāktajām aktivitātēm 2013.gadā, t.sk. par Eiropas Savienības struktūrfondu apguves iespējām. Būs viedokļu apmaiņa gan par pašlaik īstenotajiem, gan plānotajiem NVA pasākumiem.

Ø  VDI speciālisti sadarbībā ar Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu organizēs semināru "Alkohols, apreibinošās vielas un medikamenti - ko tie nodara darba videi?"

Seminārs plkst. 13.00 notiks Rīgā, Antonijas ielā 1.

Ø  VBTAI speciālisti rīkos bērnu tiesību aizsardzības inspektoru semināru.

 

Ceturtdiena, 7. novembris

Ø  VBTAI speciālisti pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Pelču speciālajā internātpamatskolā - attīstības centrā un Kārsavas novada Salnavas pamatskolā.

 

Piektdiena, 8.novembris

Ø  VBTAI speciālisti:

  • apmeklēs audžuģimenes Kurzemes reģionā;
  • pārbaudīs Tērvetes novada bāriņtiesas lietvedībā esošās lietas;
  • pārbaudīs bērnu tiesību ievērošanu Bērnu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centrā „Umurga" un Rīgas 49.vidusskolā.

Ø  NVA speciālisti:

  • Plkst.11.00 NVA Ogres filiālē (Ogrē, Rīgas ielā 14) un Daugavpils novada domes sēžu zālē (Daugavpilī, Rīgas ielā 2) rīkos informatīvos seminārus „Nodarbinātības valsts aģentūras, pašvaldību un darba devēju sadarbība nodarbinātības veicināšanai", kuros informēs par nodarbinātības situāciju reģionā, aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, to īstenošanas nosacījumiem un pieteikšanās iespējām, atbildēs uz darba devēju jautājumiem;
  • Plkst.13.30 NVA Tukuma filiālē (Tukumā, Pils ielā 11) rīkos nodarbinātības aģentu, karjeras konsultanta un sociālo darbinieku tikšanos, lai apspriestu sadarbības rezultātus darbā ar ilgstošajiem bezdarbniekiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  zane.brivmane@lm.gov.lv