darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Sociālajiem darbiniekiem rīkos profesionālās kompetences semināru | 06.11.2013.

Pašvaldību sociālie darbinieki un citi sociālā darba speciālisti 8.novembrī apmeklēs lekciju - semināru „Sociālā darbinieka profesionālās kompetences saglabāšana - ASV pieredze", informē Labklājības ministrija (LM)

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzklausīt starptautisku pieredzi par tādām Latvijai aktuālām sociālā darba jomām kā sociālais darbs ar disfunkcionālām ģimenēm un profesionālās kompetences saglabāšana paaugstināta profesionālās „izdegšanas" riska apstākļos.

Semināra lektori būs starptautiski atzīti nozares eksperti: sociālā darba maģistre un licencēta sociālā darbiniece Viviana A. Ngva (Viviane A. Ngwa) un sociālā darba doktors, Merivudas (ASV) Universitātes Veselības un sociālo pakalpojumu koledžas dekāns Marks E. Rodžers (Mark E. Rodgers).

Seminārs, kuru rīko Sociālo darbinieku biedrība sadarbībā ar Baltijas psiholoģijas un menedžmenta augstskolu, 8.novembrī norisināsies Rīgā, Lomonosova ielā 1/4, no plkst.10.00 līdz 17.00. Plānots, ka tajā piedalīsies aptuveni 200 sociālo darbinieku no visas Latvijas. Semināru finansiāli atbalsta ASV vēstniecība Latvijā, bet informatīvi atbalsta LM.

LM atgādina, ka nākamajā otrdienā - 12.novembrī - Latvijā svinēs Sociālo darbinieku dienu. Mūsu valstī to sāka atzīmēt 1996.gadā, par piemērotāko datumu izvēloties novembra otro otrdienu.


Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv