darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM informatīvā kampaņā uzrunās potenciālos bērnu adoptētājus | 11.11.2013.

Lai uzrunātu potenciālos bērnu adoptētājus un veicinātu izpratni par adopcijas procesu, Labklājības ministrija (LM) no 11.novembra uzsāk informatīvu kampaņu „Adopcija - sākas ar sarunu!". Kampaņa norisināsies no 11.novembra līdz 1.decembrim.

Nereti cilvēki neizšķiras par labu adopcijai, jo nav pietiekami informēti vai uzticas sabiedrībā plaši izplatītiem mītiem gan par bērniem aprūpes iestādēs, gan adopcijas procesu.

Tāpēc LM īstenotās kampaņas mērķis ir kliedēt mītus un stereotipus par it kā sarežģīto, ilgstošo un birokrātisko adopcijas procesu, kā arī veicināt izpratni un iedrošināt potenciālos adoptētājus izšķirties par labu bērna adopcijai. Tāpat kampaņas laikā paredzēts detalizēti skaidrot informāciju par to, kas var adoptēt bērnu un kā uzsākt adopcijas procesu.

Līdz ar to kampaņas laikā gan televīzijā, gan radio, gan internetā tiks pārraidītas divas sociālās reklāmas par adopciju, kā arī veidoti tematiski raidījumi un intervijas plašsaziņas līdzekļos. Vienlaikus sociālās reklāmas klipi būs pieejami arī internetā. Tāpat dažādās interneta vietnēs kampaņas laikā tiks publicēti informatīvi raksti par adopcijas tematiku, kā arī interesentiem būs iespēja iepazīt adoptētāju pieredzi un viedokli.

Vienlaikus LM sadarbībā ar Valsts kanceleju ir izstrādājusi infografiku „Adopcija Latvijā", lai sniegtu interesentiem nepieciešamo informāciju par adopcijas procesu un aktualitātēm.

Tāpat sociālajā portālā www.draugiem.lv lapā „Vecākiem un bērniem" pieejama informācija par adopcijas jautājumiem, kā arī ir noskatāmi reklāmas klipi un infografika.  Sekot aktualitātēm lapā ir iespēja ikvienam interesentam - http://www.draugiem.lv/labklajiba/.

Plašāka informācijas par adopciju un ar to saistītiem jautājumiem pieejama LM mājas lapas sadaļā „Adopcija" http://www.lm.gov.lv/text/1550.

Infografika: ADOPCIJA LATVIJĀpdf.gif - 641 B

Informāciju sagatavoja:
Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv