darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Aicinām ziņot uzticības tālrunim par traģēdijā iesaistītajiem bērniem un jauniešiem | 22.11.2013.

Labklājības ministrija (LM) aicina cilvēkus informēt uzticības telefona 116111 speciālistus par bērniem un pusaudžiem, kuriem nepieciešama psiholoģiskā palīdzība un atbalsts pēc traģiskajiem notikumiem veikalā „Maxima".

Tāpat aicinām cilvēkus būt sociāli atbildīgus un gadījumos, ja ir aizdomas, ka, piemēram, kaimiņu dzīvoklī varētu būt nepilngadīgi bērni, kuri palikuši bez uzraudzības un joprojām gaida pieaugušos atgriežamies no veikala, aizdomas pārbaudīt. Šādos gadījumos jāzvana Valsts policijai pa tālruni 112.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) uzticības tālrunis 116111 pašlaik nodrošina psiholoģisko palīdzību, konsultācijas un atbalstu ikvienam zvanītājam. VBTAI Krīzes intervences komandas speciālisti strādā notikuma vietā, palīdzot krīžu un konsultāciju centra „Skalbes" psihologiem.

Krīzes komanda ir gatava sniegt palīdzību arī traģēdijā cietušajiem un iesaistītajiem bērniem un pusaudžiem, kā arī viņu pieaugušajiem tuviniekiem, līdzko būs apzināta informācija par viņiem.

Vienlaikus uzticības tālruņa psihologi lūdz zvanītājus saprast situācijas nopietnību un šajās dienās netraucēt telefona darbu ar joku zvaniem vai klusēšanu.

Labklājības ministre Ilze Viņķele un LM kolektīvs izsaka vissirsnīgāko līdzjūtību visiem, kuru tuvinieki gājuši bojā traģēdijā.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv