darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM stiprinās sadarbību ar Gruzijas Darba, veselības un sociālo lietu ministriju | 26.11.2013.

Labklājības ministrija (LM) plāno nostiprināt savstarpējo sadarbību ar Gruzijas Darba, veselības un sociālo lietu ministriju. Par to panākta vienošanās Gruzijas delegācijas iepazīšanās vizītes laikā Rīgā.

Vizīte noorganizēta, lielākoties pateicoties Gruzijas puses interesei par darba tirgus institucionālo sistēmu un Latvijas pieredzi bezdarba samazināšanas jautājumos, jo īpaši ņemot vērā Gruzijas tuvināšanos Eiropas Savienībai, ko plānots nostiprināt Austrumu Partnerības samitā, kas 28. un 29.novembrī norisināsies Viļņā (Lietuvā).

Viesi ceturtdien, 21.novembrī, tikās ar LM valsts sekretāri Ievu Jaunzemi un Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktori Inesi Kalvāni. Abu valstu pārstāvji pārrunāja vizītes mērķus un saturu.

Tāpat Latvijas pusi pārstāvošie LM eksperti delegāciju plaši informēja par LM kompetences jautājumiem, tai skaitā par darba tirgus sistēmu, aktīvās nodarbinātības pasākumiem, darba attiecību un darba aizsardzības tiesisko regulējumu. Sociālās apdrošināšanas un sociālās iekļaušanas politikas jautājumu eksperti iepazīstināja ar Latvijas risinājumiem.

Viesi arī devās reģionālajā vizītē uz Cēsīm, kur iepazinās ar NVA filiāles darba organizāciju un iedzīvotāju atbalsta sistēmu Cēsu pašvaldībā, tai skaitā iedzīvotājiem pieejamajiem sociālajiem pakalpojumiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv