darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM aicina piesargāties no ziedojumu vācējiem - krāpniekiem | 27.11.2013.

Labklājības ministrija (LM) aicina iedzīvotājus uzmanīties un pārbaudīt iespējamos krāpniekus - ziedojumu vācējus, kuri lūdz ziedot Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuviniekiem un nelaimē cietušajiem.

Ziedot Zolitūdes traģēdijā cietušajiem iespējams, zvanot uz īpaši šim mērķim paredzēto organizācijas "Ziedot.lv" labdarības tālruni 90006385. Tāpat naudu var atstāt ziedojumu kastītēs, kas izvietotas pie veikalu „Maxima" kasēm. Ziedojumu var arī pārskaitīt internetbankā.

Tāpat ziedojumus pieņem arī Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība, kurai naudu var pārskaitīt ziedojumu kontā. Šos ziedojumus novirzīs materiālās palīdzības piešķiršanai iekšlietu darbiniekiem, kuri piedalījās glābšanas darbos traģiskajā negadījumā.

LM ir saņēmusi informāciju par īsziņām un publikācijām sociālajos tīklos, kuros privātpersonas aicina pārskaitīt naudu uz privātiem kontiem. Aicinām iedzīvotājus nebūt lētticīgiem un pārliecināties, ka šādu ziedojumu vācēju nolūki ir godīgi. Pārliecināties par ziedojumu saņēmējiem un individuālā atbalsta iespējām iespējams, zvanot uz Rīgas Domes Labklājības departamenta bezmaksas tālruni 80005055 (darba dienās no plkst.8.30 līdz 20.00).

LM atgādina, ka ziedojumus traģēdijā cietušie cilvēki saņems pēc Rīgas Domes izstrādātiem individuāliem plāniem, kuros būs ietvertas katra cilvēka vai ģimenes individuālās vajadzības. Jau pašlaik palīdzību cietušie var saņemt "Ziedot.lv" birojā Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 59/61, darba dienās no plkst.9.00 līdz 18.00, līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu un izrakstu no slimnīcas par notikušo vai miršanas apliecību.

Atgādinām, ka Zolitūdes traģēdijā cietušajiem cilvēkiem ir pieejami arī valsts sociālais atbalsts. Sīkāk par LM un tās padotības iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem lasāms šeit: http://www.lm.gov.lv/news/id/5165.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, LM Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv