Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 22.08.2008.

Trešdiena, 27.augusts

Ø      Atsaucoties Lietuvas vēstnieka Antana Vinkusa uzaicinājumam, Sociālo pakalpojumu pārvaldes (SPP) direktore Ruta Celitāne, direktores vietniece Dzintra Mihailova un SAC "Mēmele" direktore iepazīsies ar sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem Lietuvā - Kaišadorīs (Kaišidorys) pilsētā.

Ceturtdiena, 28.augusts

Ø      Laikā no 28.līdz 29.augustam Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) organizēs pasākumu „Baltijas valstu nodarbinātības dienestu sadarbība darba tirgus attīstībai. EURES pakalpojumu efektīva integrēšana nodarbinātības dienestos".

Tā ietvaros 28.augustā NVA no plkst.11.30 - 16.00 plānota nodomu protokolu parakstīšana par sadarbību starp NVA, Igaunijas Republikas darba tirgus pārvaldi un Lietuvas Republikas darba biržu, kā arī prezentācijas un diskusijas par EURES darbību un integrāciju Baltijas valstu nodarbinātības dienestos.

29.augustā pasākuma dalībnieki apmeklēs NVA Liepājas filiāli, kur filiāles pārstāvji iepazīstinās ar tās darbību, kā arī ar EURES darbību Kurzemes reģionā.  Plānota vizīte arī uz Liepājas Pašvaldības aģentūru.

Ø      SPP organizēs izglītojošu semināru valsts ilgstošas sociālās aprūpes centru un pusceļa māju sociālā darba speciālistiem "Rehabilitācijas process valsts ilgstošas sociālās aprūpes un rehabilitācijas institūcijās".

Seminārs no plkst. 10.00 notiks SPP telpās Rīgā, Kurbada ielā 2.

Sestdiena, 30.augusts

Ø      Labklājības ministre Iveta Purne konkursa "Sakoptākais Latvijas pagasts - 2008"  Kurzemes novada noslēguma pasākumā pasniegs balvu nominācijā "Sociālais darbs pašvaldībā".

Noslēguma pasākums no plkst. 17.00 notiks Talsu rajona Laucienes estrādē.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas departamenta direktore, 67021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv