darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Bijušo Īles sanatoriju nodos Finanšu ministrijas valdījumā | 10.12.2013.

Labklājības ministrija (LM) nodos Finanšu ministrijas valdījumā nekustamo īpašumu „Īles sanatorija" Auces novadā, kas vairs nav nepieciešams LM funkciju īstenošanai.

To paredz rīkojums "Par valsts nekustamā īpašuma "Īles sanatorija" Īles pagastā, Auces novadā, nodošanu Finanšu ministrijas valdījumā", ko otrdien, 10.decembrī, atbalstīja valdība. Īpašums nonāks valsts akciju sabiedrības "Valsts nekustamie īpašumi" pārvaldīšanā.

Īpašums „Īles sanatorija" LM valdījumā bija kopš 2007.gada, to ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanai cilvēkiem ar smagiem garīga rakstura traucējumiem lietoja ministrijas padotības iestāde - valsts sociālās aprūpes centrs „Īle". Šo centru 2010.gadā iekļāva sociālās aprūpes centra „Zemgalē".

Pašlaik nekustamais īpašums vairs netiek izmantots aprūpes centra funkciju veikšanai un to nav plānots izmantot šādiem nolūkiem arī nākotnē, jo tas ir neatbilstošā tehniskā stāvoklī. Nekustamais īpašums nav nepieciešams arī citu ministrijas padotībā esošo iestāžu likumā noteikto funkciju veikšanai.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Brīvmane, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26134505,  zane.brivmane@lm.gov.lv