darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Apsveikti pedagogu konkursa par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētāji | 16.12.2013.

Sestdien, 14. decembrī, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) telpās godināja VBTAI organizētā konkursa pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu finālistus.

Konkursa gaitā skolotāji bija aicināti sūtīt savu klases audzināšanas stundu aprakstus un dokumentējumus. Konkursa mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē (vardarbība un mobings, jauno tehnoloģiju, interneta un mediju ietekme, iecietības un empātijas veicināšana utt.) un radīt mācību materiālu, kas varētu būt noderīgs arī citiem skolotājiem. Konkurss bija organizēts kustības „Draudzīga skola" ietvaros. Tajā saņēma vairāk nekā 50 pedagogu darbu, ko izvērtēja VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts Izglītības satura centra pārstāvji.

1. - 4. klašu grupā uzvarēja Daugavpils 11. pamatskolas skolotājas Svetlanas Skripnikas darbs, bet Izcilības rakstu saņēma Riebiņu vidusskolas pedagoģe Anita Randare. Vērtēšanas komisija atzinīgi novērtēja arī Daugavpils novada Sventes vidusskolas skolotājas Aijas Valeines darbu.

5. - 9. klašu grupā vērtēšanas komisija par labāko atzina Iecavas internātpamatskolas skolotājas Ievas Plēsumas konkursam iesūtīto klases audzināšanas stundas aprakstu. Izcilības rakstu saņēma Krāslavas Varavīksnes vidusskolas pārstāves Gaļinas Mikulānes darbs, bet Atzinības rakstus - Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas skolotājas Aigas Jaunskalžes un Cēsu 2. vakara (maiņu) vidusskolas skolotājas Marinas Strades darbi.

Vidusskolu un profesionāli - tehnisko skolu grupā uzvarēja Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolotāja Rūta Trušele. Izcilības rakstu vērtēšanas komisija piešķīra Jēkabpils vakara vidusskolas pedagoģei Raineldai Muceniecei. Atzinību izpelnījās arī Līvānu 1. vidusskolas skolotājas Annas Kurcišas darbs.

 

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv