Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM aicina žurnālistus piedalīties apaļā galda diskusijā par demogrāfijas jautājumiem | 22.01.2014.

Latvijas Universitāte (LU) sadarbībā ar Labklājības ministriju (LM) šī gada 11. un 12.februārī rīkos demogrāfijas jautājumiem veltītu konferenci Iedzīvotāju attīstība un demogrāfiskās politikas izaicinājumi. Tajā piedalīsies nevalstiskās organizācijas, zinātnieki, pētnieki, politiķi, plašsaziņas līdzekļu un valsts pārvaldes pārstāvji u.c.

Konferences pirmās dienas tematika būs veltīta demogrāfijas zinātnei un demogrāfiskās situācijas izpētes un prognožu zinātniskajiem aspektiem, kā arī iedzīvotāju reģionālajai mobilitātei un diasporas politikai Latvijā. Pasākumā uzstāsies LU, Tallinas Universitātes, Igaunijas demogrāfisko pētījumu institūta, Maksa Planka Demogrāfisko pētījumu institūta un citu institūtu pārstāvji, kā arī Ārlietu ministrijas speciālo uzdevumu vēstnieks diasporas jautājumos.

Savukārt, konferences otrā diena būs veltīta publisko politiku ietekmes izvērtējumam attiecībā uz iedzīvotāju reproduktīvu uzvedību un ģimenes plānošanu, tai skaitā demogrāfiskiem, sociāliem, veselības aprūpes un dzimumu līdztiesības aspektiem. Šajā sadaļā uzstāsies LM, Veselības ministrijas, Eiropas dzimumu līdztiesības institūta un dažādu pētniecisku organizāciju pārstāvji.

Savukārt konferences noslēgumā 12.februārī norisināsies valsts pārvaldes institūciju, pašvaldību, nevalstisko organizāciju un plašsaziņas līdzekļu pārstāvju apaļā galda diskusija.

Līdz ar to aicinām žurnālistus pieteikties dalībai apaļā galda diskusijā 12.02. no plkst. 15.30 līdz plkst. 17.00 pa tālruni 67021666 vai e-pastā liene.uzule@lm.gov.lv. Pasākuma laikā būs nodrošināta video un foto iespēja.

Konference abas dienas  norisināsies LU Mazajā aulā no plkst.10.00. līdz 17.00.


Informāciju sagatavoja:
Liene Užule, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.uzule@lm.gov.lv