darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs Uldis Augulis tiekas ar Latvijas Pensionāru federācijas vadītāju | 23.01.2014.

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 23.janvārī, tikās ar Latvijas Pensionāru federācijas vadītāju Andri Siliņu, lai pārrunātu pensionāriem aktuālos jautājumus.

Tikšanās laikā labklājības ministrs un LPF vadītājs runāja par 2014.gadā paredzēto pensiju indeksāciju, kā arī apsprieda jautājumus, kas saistīti ar pensionāru situācijas uzlabošanu nākotnē.

Plānots, ka labklājības ministrs arī turpmāk regulāri tiksies ar pensionāru pārstāvjiem. Tāpat februārī ministrs paredzējis sasaukt kārtējo Senioru lietu padomes sēdi.

Atgādinām, ka Labklājības ministrijas Senioru konsultatīvo padomi izveidoja, lai attīstītu efektīvu sadarbību ar pensionāru pārstāvjiem, izvērtētu aktuālās pensionāru problēmas, kā arī runātu par jautājumiem, kas saistīti ar senioru nodarbinātību un aktīvu novecošanos. Padomes galvenie uzdevumi ir izvērtēt sociālās politikas realizācijas ietekmi uz pensionāru dzīves apstākļiem, analizēt valsts sociālās apdrošināšanas sistēmas aktualitātes, sniegt atzinumus par Ministru kabineta (MK) ziņojumu projektiem, kuri skar senioru dzīves līmeni, veicināt senioru dzīves apstākļu uzlabojošu pasākumu iekļaušanu ministrijas un MK darba plānos, kā arī analizēt normatīvo aktu projektu iespējamo ietekmi uz senioru sociālo situāciju.

Senioru padomē piedalās Latvijas Pensionāru federācija, Latvijas Senioru alianse, Latgales Reģionālā senioru apvienība, Rīgas Aktīvo senioru alianse, kā arī ministriju un valsts pārvaldes iestāžu pārstāvji.


Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.