darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs Uldis Augulis tiekas ar Latvijas Senioru alianses pārstāvi | 27.01.2014.

Labklājības ministrs Uldis Augulis pirmdien, 27.janvārī, tikās ar Latvijas Senioru alianses (LSA) valdes priekšsēdētāju Jāzepu Janiševu, lai pārrunātu pensionāriem aktuālos jautājumus.

Tikšanās laikā labklājības ministrs un LSA valdes priekšsēdētājs runāja par 2014.gadā paredzēto pensiju indeksāciju, kā arī apsprieda jautājumus, kas saistīti ar pensionāru situācijas uzlabošanu nākotnē.

Plānots, ka labklājības ministrs arī turpmāk regulāri tiksies ar pensionāru pārstāvjiem. Tāpat februārī ministrs paredzējis sasaukt kārtējo Senioru lietu padomes sēdi.

Atgādinām, ka Labklājības ministrijas Senioru konsultatīvo padomi izveidoja, lai attīstītu efektīvu sadarbību ar pensionāru pārstāvjiem, izvērtētu aktuālās pensionāru problēmas, kā arī runātu par jautājumiem, kas saistīti ar senioru nodarbinātību un aktīvu novecošanos. Padomes galvenie uzdevumi ir izvērtēt sociālās politikas realizācijas ietekmi uz pensionāru dzīves apstākļiem, analizēt valsts sociālās apdrošināšanas sistēmas aktualitātes, sniegt atzinumus par Ministru kabineta (MK) ziņojumu projektiem, kuri skar senioru dzīves līmeni, veicināt senioru dzīves apstākļu uzlabojošu pasākumu iekļaušanu ministrijas un MK darba plānos, kā arī analizēt normatīvo aktu projektu iespējamo ietekmi uz senioru sociālo situāciju.

Senioru padomē piedalās Latvijas Pensionāru federācija, Latvijas Senioru alianse, Latgales Reģionālā senioru apvienība, Rīgas Aktīvo senioru alianse, kā arī ministriju un valsts pārvaldes iestāžu pārstāvji.


Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.