Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 29.08.2008.

Trešdiena, 3.septembris

Ø      Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) notiks aģentūras filiāļu vadītāju informatīvā sanāksme, kurā pārrunās vairākus ar nodarbinātību saistītus jautājumus, t.sk. aktualitātes aktīvo nodarbinātības pasākumu un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu norisē.

Sanāksme notiks NVA telpās Rīgā, Kr. Valdemāra 38 k-1.

Ø      Sociālo pakalpojumu pārvalde (SPP) organizēs reģionālo semināru sociālajiem darbiniekiem „Valsts garantētie sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumi".

Seminārā aicināti piedalīties sociālie darbinieki no Tukuma, Talsu, Saldus rajoniem. Pasākums no plkst.10.00 līdz 15.30 notiks Kandavā, Jelgavas ielā 4a.

Ceturtdiena, 4.septembris

Ø      Labklājības ministre Iveta Purne laikā no 4. līdz 8. septembrim Pekinā (Ķīna) apmeklēs Paralimpiskās spēles, parādot arī Latvijas valdības un valsts atbalstu cilvēku ar invaliditāti integrācijai sabiedrībā, atzīstot viņus kā pilnvērtīgus sabiedrības locekļus, kas spējīgi uz dažādiem sasniegumiem, tajā skaitā sportā.

Ministre plāno apmeklēt sportistu ciematu, atklāšanas ceremoniju, sēdvolejbola sacensības, kā arī Invalīdu rehabilitācijas pētniecības centru.

Ø      LM Sociālās iekļaušanas departamenta pārstāvji dosies uz Cēsīm, lai iepazītos ar pilotprojekta ''Personiskais asistents - palīgs ikdienā'' norises gaitu.

Pilotprojektu „Personiskais asistents - palīgs ikdienā" no š.g. 1.jūlija īsteno Cēsu pašvaldības aģentūra „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra" sadarbībā ar Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju un Invalīdu un viņu draugu apvienību „Apeirons".

Pilotprojekta mērķis - veicināt personu ar smagiem funkcionāliem traucējumiem sociālos kontaktus mājās un ārpus mājas. Projekta laikā plānots apmācīt 13 personiskos asistentus, kā arī nodrošināt personiskā asistenta pakalpojumus 18 cilvēkiem.

Ø      Sociālās aprūpes centrā „Ķīši" notiks dziesmu festivāls cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem „JAUKĀ VASARA, HEI...".

Festivālā piedalīsies dalībnieki no 10 institūcijām un ciemiņi no Lietuvas Republikas Paņevežas rajona pansionāta „Kupiškis".

Piektdiena, 5.septembris

Ø      SPP pārstāvji piedalīsies biedrības Rīgas pilsētas „Rūpju bērns" struktūrvienību „Cerību ligzda", „Dzīves skola", „Asniņš" 10 gadu darba jubilejas svinībās.

Pasākums no plkst. 12.00 notiks Rīgā, Balvu ielā 11.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas departamenta direktore, 67021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv