darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Zvanītāji akcijas laikā interesējas par drošāka interneta iniciatīvām | 14.02.2014.

11. februārī Eiropā un citur pasaulē atzīmēja Vispasaules Drošāka interneta dienu, kuras laikā notika dažādas aktivitātes un informatīvi pasākumi. Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 (UT) rīkoja akciju „Drošāka interneta diena," lai uzrunātu bērnus un pusaudžus un sniegtu atbalstu arī ar interneta drošību saistītos jautājumos. Akcijas laikā Uzticības tālruņa 116111 speciālisti saņēma 101 zvanu un sniedza 27 konsultācijas par interneta drošības jautājumiem.

Zvanītājus lielākoties interesēja vispārīgi jautājumi saistībā ar Drošāku interneta dienu - kāda tai loma, kas tiek darīts drošības internetā veicināšanai utt. Vairāki zvanītāji stāstīja, ka interese radusies, jo par Drošāka interneta dienu esot runāts skolā.

Kādu zvanītāju satrauca aizdomas par iespējamu finanšu krāpniecību ar mobilā telefona starpniecību - atbildot uz saņemto īsziņu, viņš zaudējis salīdzinoši nelielu naudas summu, bet solīto un gaidīto kredīta papildināšanu nav saņēmis. Savukārt kāds cits zvanītājs bijis vīlies un pārsteigts par to, ka nav varējis piekļūt saviem pieciem profiliem (draugiem.lv, facebook.com u.c.), kuri izrādījušies bloķēti no administrācijas puses. Viņš norādīja, ka nav zinājis par liegumiem veidot viltus profilus un sociālo portālu lietošanas noteikumiem kopumā.

Akcijas laikā ikvienam bija iespēja ziņot par pārkāpumiem internetā, saņemt psiholoģisku atbalstu, kā arī uzdot interesējošus jautājumus par interneta drošību, tostarp par emocionālu pazemošanu internetā, seksuāla rakstura ziņu vai video saņemšanu, vardarbību vai saskarsmi ar ekstrēma satura materiāliem, pedofilu aktivitātēm, atkarību no interneta utt.

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

Uzticības tālrunim var zvanīt:
darba dienās no plkst. 08:00 līdz plkst. 23:00,
sestdienās no 08:00 līdz 22:00,
svētdienās no 10:00 līdz 22:00.

 

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv