darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM pārstāve atkārtoti ievēlēta par ES Nodarbinātības komitejas vadītāja vietnieci | 17.02.2014.

Labklājības ministrijas (LM) Darba tirgus politikas departamenta direktora vietniece Ilze Zvīdriņa pirmdien, 17.februārī, Briselē atkārtoti ievēlēta par Eiropas Savienības (ES) Nodarbinātības komitejas (EMCO) vadītāja vietnieci un EMCO Ad Hoc grupas vadītāju, informē LM.

„Latvijas pārstāves atkārtota ievēlēšana augstajā amatā nozīmē arī atzinīgu novērtējumu ekspertes profesionālajai pieredzei un praktiskajam darbam Komitejā. Īpaši nozīmīgi tas ir tuvojoties 2015.gadam, kad Latvija pildīs ES prezidējošās valsts pienākumus," atzīst LM valsts sekretāre Ieva Jaunzeme.

EMCO ir ES funkcionēšanas līgumā noteikta komiteja, kura galvenokārt darbojas kā padomdevējs ES Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu Ministru padomei ar darba tirgu un nodarbinātības jomu saistītajos jautājumos.

Savukārt EMCO Ad Hoc grupa sniedz atbalstu EMCO, veicinot ES dalībvalstu nodarbinātības un darba tirgus politiku koordināciju. EMCO Ad Hoc grupa sastāv no visu ES dalībvalstu un Eiropas Komisijas pārstāvjiem. Tās galvenais uzdevums ir daudzpusējās uzraudzības veikšana par to, kā ES dalībvalstis ievieš tām izteiktās dalībvalstu specifiskās rekomendācijas tādās jomās kā darba tirgus politikas pasākumi, izglītība, darba tirgus segmentācija, līdzdalība darba tirgū, aktīva novecošanās u.c.

Papildus EMCO Ad Hoc grupas uzdevums ir veidot analītisko pamatojumu un argumentāciju diskusijām EMCO darba tirgus strukturālo reformu un tādu procesu kā ES iekšējā mobilitāte jomā, tajā skaitā - uzklausot citu starptautisku aģentūru un institūciju viedokļus.

Papildus informācija par EMCO - http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=115

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv