darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Notiks kārtējā Invalīdu lietu nacionālās padomes sēde | 12.03.2014.

Trešdien, 12.martā, notiks kārtējā Invalīdu lietu nacionālās padomes sēde (ILNP), kurā pārrunās cilvēkiem ar invaliditāti aktuālos jautājumus.

Labklājības ministrijas (LM) Sociālās iekļaušanas politikas departamenta pārstāve sēdes dalībniekus informēs par Apvienoto Nāciju Organizācijas Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām īstenošanas pamatnostādņu 2014.-2020.gadam plāna ieviešanu 2014.gadā. Tāpat paredzēts apspriest tehnisko palīglīdzekļu izsniegšanas kārtību un iedzīvotāju ienākuma nodokļa papildu atvieglojumus cilvēkiem ar invaliditāti.

Veselības ministrijas pārstāvis informēs par veselības aprūpes pakalpojumu, t.sk. medicīniskās rehabilitācijas, pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti.

Ekonomikas ministrijas pārstāvis iepazīstinās ar izmaiņām būvniecību reglamentējošajos normatīvajos aktos, tai skaitā par vides pieejamību un nepieciešamību ieviest vides pieejamības ekspertu atzinumu kā obligātu prasību būvniecības procesos.

Padomes sēde notiks plkst. 10.00 Cilvēku ar invaliditāti informācijas un vides pieejamības centrā „VAR" Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38.

Atgādinām, ka ILNP izveidoja 1997. gada 10. aprīlī, un tās mērķis ir sekmēt invalīdu vienlīdzīgu un pilnīgu integrāciju sabiedrības ekonomiskajā, politiskajā un sociālajā dzīvē.

ILNP darbojas septiņi nozaru ministri, Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdis, Valsts cilvēktiesību biroja direktors, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas priekšsēdētājs, Sabiedrības integrācijas fonda direktors, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs, kā arī pārstāvji no sabiedriskajām organizācijām.

Informāciju sagatavoja:

Renāte Andersone, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, renate.andersone@lm.gov.lv