darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
18.marts - Vispasaules sociālā darba diena | 18.03.2014.

Otrdien, 18.martā, Starptautiskā sociālo darbinieku federācija (The International Federation of Social Workers) atzīmē Vispasaules sociālā darba dienu, informē Labklājības ministrija (LM).

Vispasaules sociālā darba dienas mērķis ir pievērst uzmanību sociālā darba nepieciešamībai un ietekmei sabiedrības labklājības veidošanas procesā.

„Sociālo darbu kā valstiski svarīgu profesiju īpaši novērtējām krīzes laikā, kad sociālajiem darbiniekiem bija liela loma sociālā miera nodrošināšanā. Tas nenoliedzami ir psiholoģiski smags, bet ļoti nepieciešams darbs, jo bieži vien tieši sociālais darbinieks ir pirmā palīdzība, galvenā uzticības persona un atbalsts grūtībās nonākušam cilvēkam. Tāpēc šīs dienas atzīmēšana turpmāk arī Latvijā būtu jāiedibina kā tradīcija, godinot sociālā darba nozīmību un lomu labākas dzīves vides veidošanā," pārliecināts labklājības ministrs Uldis Augulis.

Kaut gan visā pasaulē marta trešajā otrdienā atzīmē Vispasaules sociālā darba dienu, Latvijā šī tradīcija vēl nav iedzīvojusies. Ņemot vērā ekspertu viedokļus, LM rosina Likumā Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām to iekļaut kā atzīmējamo dienu. 

Atgādinām, ka 2013.gada nogalē apstiprināts politikas plānošanas dokuments Profesionāla sociālā darba attīstības pamatnostādnes 2014.-2020.gada, kas paredz aktualizēt šādu pasākumu esamību. Dokumenta mērķis ir veicināt izpratni par sociālo darbu un paaugstināt tā prestižu sabiedrībā. 

Informāciju sagatavoja:

Renāte Andersone, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, renate.andersone@lm.gov.lv