Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs dosies reģionālajā vizītē uz Liepāju un Grobiņu | 27.03.2014.

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 28.martā, reģionālajā vizītē apmeklēs Liepāju un Grobiņu, lai ar pašvaldību un Labklājības ministrijas padotības iestāžu vadību un darbiniekiem pārrunātu aktuālo sociālajā jomā.

Vizītes ietvaros U.Augulis viesosies Liepājas pašvaldībā, kur tiksies ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku un citām amatpersonām, kā arī Sociālā dienesta vadību un darbiniekiem. Tikšanās laikā plānots pārrunāt nodarbinātības jautājumus, sociālo pakalpojumu attīstības iespējas, plānoto atbalstu daudzbērnu ģimenēm, kā arī sociālās uzņēmējdarbības ieviešanas iespējas.

Labklājības ministrs apmeklēs arī Liepājas pilsētas Sociālo dienestu un Liepājas Neredzīgo biedrību, lai iepazītos ar iestāžu darbu. Tāpat U.Augulis viesosies Nodarbinātības valsts aģentūras Liepājas filiālē un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras reģionālajā nodaļā, lai tiktos ar iestāžu vadību un darbiniekiem.

Savukārt dienas izskaņā labklājības ministrs apmeklēs Valsts sociālās aprūpes centra „Kurzeme" filiāli „Liepāja", kur ar vadību pārrunās iestādes ikdienas darbu.

Reģionālās vizītes noslēgumā U.Augulis dosies uz Grobiņas pašvaldību, kur ar Grobiņas domes priekšsēdētāju Aivaru Priedolu un pašvaldības darbiniekiem diskutēs par aktuālo sociālajā jomā.

Mediju pārstāvju ievērībai! Ministra vizītes laikā paredzētas arī foto un video iespējas, kā arī tikšanās ar žurnālistiem un atbildes uz jautājumiem. Foto un video iespēja plkst.10:30 Liepājas Sociālajā dienestā (Veidenbauma iela 3), kā arī plkst. 11:10 Liepājas Neredzīgo biedrības telpās (Ganību ielā 197), savukārt plkst. 12:55 paredzēta tikšanās ar žurnālistiem VSAA Liepājas reģionālās nodaļas telpās Graudu ielā 50, 321.kab., 3.b stāvā. 

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule

labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

T. 67021665, 26519920

Liene.Uzule@lm.gov.lv