darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Izveidota jauna mājas lapa par tiesībām vardarbības gadījumos | 22.04.2014.

Pirmdien, 21.aprīlī, izveidota mājas lapa www.pretvardarbibu.lv, kurā ir apkopota informācija un praktiski padomi, kā rīkoties gadījumos, ja ģimenē notiek vardarbība, informē Labklājības ministrija (LM).

Interneta vietne www.pretvardarbibu.lv ir brīvprātīga iniciatīva, kuras galvenais mērķis ir sniegt ģimenes vardarbībā cietušajiem informāciju par aizsardzības un atbalsta iespējām. Tās veidošanā ir iesaistījušies gan juristi ar ilggadēju pieredzi palīdzības sniegšanā ģimenes vardarbībā cietušajiem, gan arī citi brīvprātīgie.

Šajā mājas lapā aprakstīti vardarbības veidi un vardarbīgo attiecību pazīmes, apkopoti organizāciju kontakti, kurās var vērsties, lai saņemtu palīdzību, sniegti ieteikumi drošības plāna sastādīšanai, kā arī atrodama veidlapa pieteikumam par pagaidu aizsardzību pret vardarbību un cita noderīga informācija.

LM atgādina, ka no 2014.gada 31.marta ģimenes vardarbībā cietušie var saņemt tūlītēju policijas un tiesas aizsardzību, ja varmāka apdraud cietušā dzīvību, brīvību un veselību.

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv