darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Notiks konference par drošību internetā un skolas vidē | 23.04.2014.

Piektdien, 25.aprīlī, plkst.10.30 notiks Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) organizētā konference Pozitīva komunikācija skolā un internetā. Tās laikā skolēni un pedagogi uzzinās aktuālāko informāciju par drošību un atbildību internetā un skolas vidē, kā arī par vardarbības riskiem un to mazināšanas iespējām, informē Labklājības ministrija.

Konferenci atklās labklājības ministrs Uldis Augulis. Par aktuālākajiem interneta fenomeniem un ar tiem saistītajiem riskiem stāstīs jauno mediju eksperts Artūrs Mednis. Savukārt par dažādu paaudžu komunikāciju un sadzīvošanu internetā savās pārdomās dalīsies Krišs un Kārlis Kupruki.

Par jaunākajām iniciatīvām droša interneta veidošanā pastāstīs Drošāka interneta centra vadītāja Maija Katkovska. Teātra studijas Zvejniekciema studija jaunieši režisora Valentīna Maculēviča vadībā klātesošos iepazīstinās ar Mihaila Čehova sistēmas vingrinājumiem koncentrēšanās un komunicēšanas spēju attīstībai. Dalībniekus priecēs arī neliels muzikāls priekšnesums.

Konferences laikā vairākas Latvijas skolas dalīsies savā pieredzē draudzīgas vides veidošanā. Tāpat notiks VBTAI organizētā komiksu konkursa par pozitīvu komunikāciju un drošību internetā Uzzīmē savu stāstu! uzvarētāju apbalvošana. Par savu darbu klašu audzināšanā stāstīs arī VBTAI konkursa par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētājas.

Konferenci organizē kustības Draudzīga skola ietvaros ar projekta NetSafe Latvia atbalstu un sadarbībā ar Drošāka interneta centru (www.drossinternets.lv).

Pasākums norisināsies augstskolas Turība zālē Graudu ielā 68, Rīgā.

Pielikumā iespējams iepazīties ar konferences darba kārtībupdf.gif - 641 B

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv