darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM ar Latvijas Pašvaldību savienību diskutēs par aktuālo sociālajā jomā | 13.05.2014.

Labklājības ministrijā (LM) trešdien, 14.maijā, plkst.10.30 notiks ikgadējās sarunas ar Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) pārstāvjiem, kurās diskutēs par aktuālo sociālajā jomā.

LM sniegs informāciju par priekšlikumiem vienotam minimālajam ienākuma līmenim valstī. Vienlaikus klātesošie diskutēs par iespējamajām izmaiņām attiecībā uz garantētā minimālā ienākuma (GMI) līmeņa apmēru 2015.gadā un izmaiņām kritērijos, atbilstoši kuriem nosaka trūcīgas ģimenes (personas) statusu.

Tāpat tikšanās laikā diskutēs par sociālās rehabilitācijas pakalpojuma bērniem ar atkarībām pieejamību, pašvaldību priekšlikumiem asistenta pakalpojuma piešķiršanas procesa un sniegšanas uzlabošanai.

"Tā ir ļoti būtiska un nepieciešama prakse, kad sociālajā jomā plānotie lēmumi un izstrādātā politika vispirms tiek pārrunāta ar pašvaldībām un uzklausīts viņu viedoklis. Tieši pašvaldības vislabāk pārzina savu iedzīvotāju situāciju un vajadzības, tāpēc sadarbojoties ar pašvaldībām ir iespējams vienoties par labākajiem risinājumiem nozarē, sekmēt darbu pareizajā virzienā. Šobrīd īpaši svarīgi ir diskutēt ar pašvaldībām par minimālā ienākuma līmeņa noteikšanas koncepciju, jo tām šajā procesā būs liela nozīme un iesaiste. Tāpēc vēlamies uzklausīt viņu viedokli un aicināt iesniegt ministrijai nepieciešamo informāciju, kas sekmēs koncepcijas izstrādes virzību," pārliecināts labklājības ministrs Uldis Augulis.

Atgādinām, ka LM ar LPS tiekas katru gadu, lai pārrunātu aktuālo informāciju labklājības nozarē. Sanāksmē piedalīsies labklājības ministrs Uldis Augulis, LPS priekšsēdis Andris Jaunsleinis, LM un tās padotības iestāžu speciālisti, pašvaldību pārstāvji.

Sanāksme notiks no plkst. 10.30 līdz plkst. 13.50 LM, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv