darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs parakstīs sadarbības līgumus ar nevalstiskajām organizācijām | 21.05.2014.

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 22.maijā, plkst.14.00 parakstīs sadarbības līgumus ar nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem.

Līgumus plānots parakstīt ar 8 NVO - biedrību „Kristīgai paaudžu kopībai „Tilts"", nodibinājumu „Samariešu fonds", biedrību „Sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju direktoru asociācija", biedrību „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS", nodibinājumu Latgales skolu atbalsta fonds „Veronika", biedrību EAPN-Latvia, biedrību „Tautas kustība No sirds Latvijai", biedrību „Resocializācijas un Integrācijas Asociācija".

Vienošanās mērķis ir veicināt Labklājības ministrijas (LM) un NVO sadarbību, lai efektīvāk īstenotu bezdarba samazināšanas, personu ar invaliditāti vienlīdzīgu iespēju, sociālās iekļaušanas, valsts sociālās apdrošināšanas un valsts sociālo pabalstu, sociālās palīdzības, sociālās aprūpes, sociālās un profesionālās rehabilitācijas, sociālā darba, dzimumu līdztiesības, ģimenes politikas, kā arī sekmētu pilsoniskās sabiedrības iesaisti būtisku lēmumu pieņemšanā.

Sadarbības sekmēšanai puses vienosies, ka NVO arī informēs ministriju par sabiedrību interesējošiem jautājumiem un  turpinās individuāli tikties ar LM speciālistiem, lai diskutētu par nevalstisko organizāciju sniegtajiem priekšlikumiem nozares darbā.

Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus uz svinīgu sadarbības līguma parakstīšanu Labklājības ministrijā, Skolas ielā 28, Portretu zālē (sētas māja).

Atgādinām, ka LM līdz šim ar nevalstiskajām organizācijām ir noslēgti 76 sadarbības līgumi.

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv