darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs reģionālajā vizītē apmeklēs Tukumu un Engures novadu | 09.07.2014.

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 10.jūlijā, reģionālajā vizītē apmeklēs Tukumu un Engures novadu, lai ar pašvaldību un Labklājības ministrijas padotības iestāžu vadību un darbiniekiem pārrunātu aktuālo sociālajā jomā.

Vizītes ievadā U.Augulis plkst.9.00 viesosies Engures novada pašvaldībā "Pagastmāja", lai ar domes pārstāvjiem pārrunāto aktuālos jautājumus labklājības nozarē. Pēc vizītes pašvaldībā plkst.9.40 ministrs apmeklēs pansionātu "Rauda", kā arī apskatīs Tukuma lidostu.

Savukārt pēc vizītes Engures novadā labklājības ministrs plkst.12.40 tiksies ar Tukuma novada pašvaldības un tā Sociālā dienesta vadību, lai pārrunātu aktuālo sociālajā jomā. Tāpat vizītes laikā no plkst.13.50 plānota tikšanās ar Nodarbinātības valsts aģentūras Tukuma filiāles, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras reģionālās nodaļas un Valsts darba inspekcijas vadību un darbiniekiem.

Vizītes izskaņā Tukumā plkst.15.00 paredzēta atklāta U.Auguļa tikšanās ar novada nevalstiskajām organizācijām, lai uzklausītu viņu viedokli nozarē būtisku jautājumu risināšanā un atbildētu uz organizāciju interesējošiem jautājumiem. Diskusijā piedalīties aicināti arī novada iedzīvotāji. Tikšanās notiks Tukuma novada domes Konferenču zālē, Talsu ielā 4.

Savukārt reģionālās vizītes noslēgumā plkst.16.30 U.Augulis apmeklēs valsts sociālā aprūpes centra "Zemgale" filiāli "Ķīši", kur tiksies ar iestādes vadību, darbiniekiem un iedzīvotājiem.

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule

labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

T. 67021665, 26519920

Liene.Uzule@lm.gov.lv