darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs dosies reģionālajā vizītē uz Dobeli un Auci | 07.08.2014.

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 8.augustā, reģionālajā vizītē apmeklēs Dobeli un Auci, lai ar pašvaldību un Labklājības ministrijas padotības iestāžu vadību un darbiniekiem pārrunātu aktuālo sociālajā jomā.

Vizītes ietvaros plkst. 9.00 U.Augulis viesosies Dobeles novada pašvaldībā, kur tiksies ar tās priekšsēdētāju Andreju Spridzānu un citām amatpersonām. Tikšanās laikā plānots pārrunāt nodarbinātības jautājumus, sociālo pakalpojumu attīstības iespējas u.c.

Savukārt plkst.9.55 labklājības ministrs viesosies Nodarbinātības valsts aģentūras Dobeles filiālē, lai tiktos ar iestādes vadību un darbiniekiem, uzklausīs informāciju par aktuālo ikdienas darbā.

Vizītes laikā plkst.10.20 U.Augulis apmeklēs Dobeles pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības centru, lai iepazītos ar centra ikdienas darbu.

Pēc vizītes Dobelē, U.Augulis plkst.12.30 apmeklēs Auces novada domi, kurā tiksies ar tās vadību un amatpersonām. Savukārt plkst.13.00 U.Augulis apmeklēs Auces pašvaldības Sociālo dienestu, lai ar tā darbiniekiem pārrunātu aktuālo ikdienas darbā un sociālajā jomā.


Informāciju sagatavoja:
Liene Užule
labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
T. 67021665, 26519920
Liene.Uzule@lm.gov.lv