Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Sociālās aprūpes centra „Rīga” filiālei „Ezerkrasti” – 50 gadu jubileja | 20.08.2014.

2014.gada 22.augustā plkst.14.00 Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) Rīga filiāle Ezerkrasti ar svinīgu pasākumu un svētku koncertu atzīmēs 50 gadu jubileju.

„Lai arī kā dzīvē notiktu, katrs cilvēks vēlas mājas. Vairākiem simtiem cilvēku Ezerkrasti ir mājas jau daudzus gadus - vietā, kurā justies droši, gūt patvērumu un siltuma sajūtu. Vēlos pateikties centra darbiniekiem, kuriem šis nebūt nav tikai maizes darbs, bet arī misija, jo viņi ar savu atbalstu un palīdzību rada drošības un atbalsta sajūtu centra iemītniekiem. Nereti tieši darbinieks ir uzticības persona un atbalstošais plecs brīdī, kad cilvēkiem tas ir nepieciešams. Novēlu izturību un pacietību, kā arī savstarpējo saliedētību ikdienas darbā," novēl labklājības ministrs Uldis Augulis.

VSAC Rīga filiāle Ezerkrasti atrodas skaistā, klusā vietā - Berģu meža ielokā, no vienas puses, un Juglas ezera krastā, no otras. Šeit savas mājvietas raduši vairāk nekā 350 pensijas vecuma cilvēki, kā arī cilvēki ar invaliditāti un smagiem garīga rakstura traucējumiem, kuri centrā saņem ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus.

1964.gada augustā darbu uzsāka jaunuzceltais Latvijas PSR Sociālās nodrošināšanas ministrijas Personālo pensionāru pansionāts Berģi ar 180 vietām Rīgas rajona Ādažu pagasta Berģu ciemā. Vēlāk tam piešķirts nosaukums Komunārs.

1991.gada 1.oktobrī izveidots Sociālās nodrošināšanas ministrijas Pensionāru un bērnu aprūpes centrs Ezerkrasti. Pašlaik VSAC Rīga un tās filiāles ir labklājības ministra pakļautībā esošās tiešās pārvaldes iestādes.

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv