Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministra biroja vadītājs diskutēs par cilvēku ar invaliditāti integrāciju | 22.08.2014.

Labklājības ministra biroja vadītājs Reinis Uzulnieks svētdien, 24.augustā, plkst.15.00 piedalīsies preses konferencē par redzes invalīdu un citu cilvēku ar īpašām vajadzībām iekļaušanu aktīvā dzīvē.

Preses konferencē piedalīsies biedrības Es redzu priekšsēdētāja Aivija Bārda, starptautiskās humanitārās misijas Gara buras, kas norisinājās Latvijas, Igaunijas, Krievijas un Somijas ūdeņos, iniciators Oļegs Kolpaščikovs, Latvijas invalīdu integrācijas veicināšanas asociāciju pārstāvošie sportisti-parabolisti ratiņkrēslos Juris Zutis un Matīss Zvaigzne, Vaivaru pamatskolas direktore Inese Kārkliņa, iekļaujošās mūzikas programmas izstrādātājs Pēteris Rudzītis.

Preses konferenci organizē biedrība Es redzu. Tā notiks uz katamarāna Lover klāja, kas atrodas jahtu klubā Andrejosta, Eksporta iela 1a.

Pēc preses konferences plkst.15.45 notiks brauciens pa Daugavu, kura laikā notiks apaļā galda diskusija par cilvēku ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā. Turpat uz klāja izskanēs neliels koncerts, ko sniegs neredzīgie jaunieši no Vaivaru pamatskolas.       

Papildu informāciju par preses konferenci un diskusiju var iegūt, zvanot pa telefonu 26482718 vai interneta vietnē www.esredzu.lv. 

 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021581, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.