darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs dosies reģionālajā vizītē uz Aizkraukli un Skrīveriem | 28.08.2014.

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 29.augustā, reģionālajā vizītē apmeklēs Aizkraukli un Skrīverus, lai ar pašvaldību un Labklājības ministrijas padotības iestāžu vadību un darbiniekiem pārrunātu aktuālo sociālajā jomā.

Vizītes ietvaros plkst. 9.00 U.Augulis viesosies Aizkraukles novada pašvaldībā, kur tiksies ar tās vadību un amatpersonām. Tikšanās laikā plānots pārrunāt aktuālo sociālajā jomā.

Savukārt plkst.10.00 labklājības ministrs apmeklēs Nodarbinātības valsts aģentūras Aizkraukles filiāli, kur tiksies ar iestādes vadību un darbiniekiem. Plkst.10.30 U.Augulis viesosies Sociālajā centrā, kur tiksies arī ar pensionāriem un atbildēs uz viņus interesējošiem jautājumiem.

Pēc vizītes Aizkraukles novadā ministrs apmeklēs Skrīverus. Plkst.13.00 U.Augulis Skrīveru pašvaldībā tiksies ar domes vadību un deputātiem, lai diskutētu par aktuālo sociālajā jomā.

Savukārt plkst.14.00 U.Augulis viesosies sociālās aprūpes centrā Ziedugravas, kā arī apmeklēs pašvaldības Sociālā dienesta dienas aprūpes centru.

Reģionālās vizītes izskaņā labklājības ministrs plkst.15.00 apmeklēs uzņēmumu Skrīveru saldumi, lai iepazītos ar tā ikdienas darbu.

 

Informāciju sagatavoja:

Liene Užule

labklājības ministra padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos

T. 67021665, 26519920

Liene.Uzule@lm.gov.lv