darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Gruzijas pārstāvji vizītes laikā diskutēs par veselīgiem darba apstākļiem | 03.09.2014.

Labklājības ministrijā (LM) no 3.līdz 5.septembrim viesosies Gruzijas Darba, veselības un sociālo lietu ministrijas pārstāvji, lai pārrunātu aktuālos darba aizsardzības jautājumus.

Vizītes laikā trešdien, 3.septembrī, paredzētas divas tikšanās ar LM un Valsts darba inspekcijas (VDI) amatpersonām un ekspertiem, kuru laikā Gruzijas Darba, veselības un sociālo lietu ministrijas pārstāvjus informēs par darba aizsardzības jomu regulējošo normatīvo aktu sistēmu Latvijā, kā arī Valsts darba inspekcijas uzraudzības sistēmu darba aizsardzības jomu. Tāpat arī Gruzijas pārstāvji dalīsies pieredzē par darba aizsardzības jautājumiem.

Ceturtdien, 4.septembrī, paredzēta Gruzijas Darba, veselības un sociālo lietu ministrijas pārstāvju tikšanās ar LM valsts sekretāri Ievu Jaunzemi un VDI direktoru Renāru Lūsi, kuras laikā pārrunās aktuālo darba aizsardzības jomā. Tāpat plānota vizīte Rīgas Stradiņa universitātes aģentūrā Darba drošības un darba aizsardzības institūts, kur viesus iepazīstinās ar pieejamo aprīkojumu darba vides faktoru izvērtēšanai un analīzei.

Savukārt piektdien, 5.septembrī, paredzēta Gruzijas ekspertu dalība starptautiskajā seminārā par darba spējām, veselīgām darbavietām un darba apstākļiem.

Gruzijas delegācijas vizīte norisināsies Ārlietu ministrijas atbalstītā sadarbības attīstības projekta Gruzijas Darba, veselības un sociālo lietu ministrijas kapacitātes celšana darba apstākļu izlabošanas jautājumos ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727, viktorija.buraka@lm.gov.lv